مرزبانان آذربایجان شرقی با آرمان‌های امام تجدید میثاق کردند

دسته: آذربایجان شرقی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱ دی ۱۳۹۴

عصر تبریز: بیش از ۴۰ نفر از پاسداران سپاه ارومیه، با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(س) با آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

علی‌وردی، مسئول آماد و پشتیبانی سپاه ارومیه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حرم مطهر حضرت امام خمینی(س) اظهار داشت: مرزداران آذربایجان شرقی همواره در پی به دست آوردن فرصتی هستند تا جهت تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی حضور به هم رسانند و امروز بسیار خوشحالیم که این فرصت برای ما به وجود آمد تا با امام خویش دیدار کنیم.

وی تاکید کرد: مرزداران سپاه ارومیه که در ناحیه‌ی کوه‌های آذربایجان غربی از مناطق مرزی حفاظت می‌کنند، همواره خود را پاسدار حریم ولایت و مدیون انقلاب و امام می‌دانند.

مسئول آماد و پشتیبانی سپاه ارومیه خاطرنشان کرد: این مرزداران، در نقطه ی صفر مرزی و در شرایط بسیار سخت و در حالی که سرمای هوا در این منطقه به چندین درجه زیر صفر می‌رسد، به مبارزه با کسانی می‌پردازند که چشم طمع به این آب و خاک دوخته‌اند و همچنین به حفاظت و مرزبانی شبانه‌روزی می‌پردازند.

وی افزود: امیدواریم دعای امام راحل، مقام معظم رهبری، شهدا و همچنین مردم قدرشناس ایران اسلامی همواره یار و یاور مرزبانان ایران اسلامی باشد.

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل