قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
آذربایجان شرقی » وضعیت قرمز برای مدیرعامل تراکتورسازی

عصر تبریز: در خاتمه مصاف تراکتورسازی و استقلال، آنکه بیش از قلعه نویی از سوی هواداران مورد نقد قرار گرفت مدیرعامل تیم بود.

باخت به استقلال و حذف از جلم حذفی، وضعیت تبریز را در حالت قرمز قرار داد. هواداران تیم از ابتدا تمایلی به خروج تونی و حضور قلعه نویی نداشتند از این رو همه تلاش  خود را کردند تا دست کم تا بازی حذفی تونی را حفظ کنند. اما وقتی سرمربی پرتغالی تراکتور روی رفتنش اصرار کرد ،اسم چندین سر مربی داخلی نیز مطرح شد اما سعید عباسی بخاطر کارنامه فاخر قلعه نویی ترجیح داد او را جذب کند. اما باخت به استقلال آن هم در نیمه نهایی جام حذفی در تبریز، تمام برنامه ها و پیشبینی های مدیرعامل تراکتورسازی را به هم زد. در انتهای این نبرد، هواداران تراکتورسازی در شعارهای خود خواهان کناره گیری عباسی شدند و سپس عده ای دیگر علیه قلعه نویی شعار دادند.

با توجه به وضعهیت تراکتورسازی و عملکرد بسیار بد سربازهای این تیم بعید است به این زودی ها قلعه نویی توان جمع کردن تیم را داشته باشد از سوی دیگر بعضی از اعضای هیات مدیره موافق بازگرداندن قلعه نویی نبودند خواهان توضیحات مدیرعامل تیم شدند.

حذف از جام حذفی یک قربانی دیگر می دهدمروری به اتفاقات یک دهه اخیر می گوید که در چنین مواردی هیات مدیره برای آرام کردن جو یا رای به برکناری سرمربی می دهد یا مدیرعامل. از آنجایی که قلعه نویی به تازگی به تبریز آمده تنها این سعید عباسی است که در مرکز سیبل قرار دارد. مشکلات مالی تراکتورسازان و صف عریض و طویل طلبکاران از سوی دیگر باعث شده که عباسی هم تمایل چندان زیادی بر حفظ صندلی اش نداشته باشد. غالبا این نوع از مدیران غیر فوتبالی تنها برا ی کسب شهرت پا به فوتبال می گذارند و حالا سعید عباسی متوجه شده که فوتبال تنها برای او بدنامی به بار آورده است.

با توجه به جو نا مساعد تبریز و پر شدن چوب خط این تیم در نتایج بد، قطعا بزودی هیات مدیره این تیم تغییراتی را به وجود می آورد. شواهد و قرائن نشان دهنده روزهای پایانی سعید عباسی است.

منبع: بولتن نیوز

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سوال امنیتی *

پایگاه خبری عصر تبریز | اخبار تبریز و آذربایجان شرقی