قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
آذربایجان شرقی » آذربایجان‌شرقی ۱۰۰ هزار حسابدار دارد

عصر تبریز: دبیر همایش حسابداران آذربایجان‌شرقی گفت: بیش از ۱۰۰ هزار حسابدار در آذربایجان‌شرقی فعال هستند و اتحاد حرفه این افراد ضروری است.

مهدی گودرزی امشب در نخستین همایش حسابداران آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: این همایش برای تجلیل از مقام حسابدار و اهمیت دادن به جایگاه حسابداران آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هدف اصلی این همایش گردهمایی حسابداران به منظور اتحاد حرفه‌ای و بسترسازی مناسب برای ایجاد تشکل صنفی و غیرسیاسی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته‌های حسابداری است و البته در بسیاری از استان‌های کشور این کانون‌ها شکل یافته است.

دبیر همایش حسابداران آذربایجان‌شرقی گفت: بیش از ۱۰۰ هزار حسابدار در آذربایجان‌شرقی فعال هستند و اتحاد حرفه این افراد ضروری است.

وی یادآور شد: در سال‌های گذشته بی‌مهری‌های زیادی باعث شده تا اتحادیه حسابداران در آذربایجان‌شرقی شکل نگیرد و در حال حاضر تلاش می‌شود تا این تشکل با حضور حسابداران دولتی و خصوصی برگزار شود.

گودرزی افزود: نیاز جامعه حرفه‌ای می‌طلبد تا حسابداران هم‌اندیشی کرده و نارسائی‌های موجود را بررسی و برطرف کنند و برای این امر حضور پیشگامان و پیشکسوتان ضروری است.

وی با اشاره به تاریخچه حرفه حسابداری در تبریز گفت: در سال ۱۳۳۷ انستیتو بازرگانی تبریز در محل کنونی هنرستان شهید بهشتی تبریز دایر شده و در سال ۱۳۶۵ اولین رشته دانشگاهی حسابداری به همت دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شده و دانشجو جذب کرد.

دبیر همایش حسابداران آذربایجان‌شرقی گفت: ایجاد پل ارتباطی با مراکز صنعتی، علمی و پژوهشی و دانشگاهی و همچنین انجمن‌های تخصصی بین‌المللی و کشوری از اهداف برگزاری این همایش است که در آینده نیز دنبال می‌شود

 

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سوال امنیتی *

پایگاه خبری عصر تبریز | اخبار تبریز و آذربایجان شرقی