قاتل نامرئی باز هم قربانی گرفت/ واژگونی تریلی مرگ راننده‌اش را به دنبال داشت

دسته: آذربایجان شرقی , اخبار برگزیده
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۴

عصر تبریز:رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: مرد ۲۶ به دنبال مسمومیت با مونوکسیدکربن حاصل از اشتعال آبگرمکن، جان خود را در مرند از دست داد.

به گزارش اورژانس استان آذربایجان‌شرقی، روزبه رجایی اظهار داشت: ساعت ۹:۵۰ روز یکشنبه بیستم دی و به دنبال اعلام گزارش مسمومیت با مونوکسیدکربن اورژانس ۱۱۵ مرند اعزام شد.

وی افزود: با بررسی تکنسین‌های اعزامی و رسیدگی به وضعیت این آقای ۲۶ ساله که در داخل حمام افتاده بود، از نبود علائم حیاتی که به دنبال مسمومیت با مونوکسید کربن روی داده بود، خبر دادند و اقدامات احیایی برای نجات بیمار مثمرثمر نبود.

رجائی ادامه داد: محیط‌های بسته‌ای همچون حمام خیلی زود افراد را به سمت کاهش هوشیاری و مرگ می‌برد و باید مراقب بود که گاز مونوکسیدکربن وارد حمام نشود.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: واژگونی خودرو تریلی در اتوبان تبریز ـ زنجان حوالی دادلو منجر به مرگ یک تن شد.

حسینقلی‌زاده گفت: بیستم امروز یکشنبه در اتوبان تبریز ـ زنجان، حوالی دادلو، واژگونی تریلی، راننده‌اش را به کام مرگ فرستاد.

وی گفت: با اعلام این حادثه در ساعت ۸:۳۰ به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان میانه، پایگاه اورژانس ۱۱۵ دادلو و قافلانکوه به محل حادثه اعزام شدند و با توجه به اینکه راننده در داخل کابین گیر کرده بود، عوامل آتش‌نشانی، هلال‌احمر و راهداری نیز به محل اعزام شده و پس از تلاش مجموع این عوامل، تکنسین‌های اعزامی مرگ راننده تریلی را در صحنه حادثه تائید کردند.

حسینقلی‌زاده گفت: اکثرا حوادث ترافیکی در نزدیکی شهرها روی می‌دهد و علل اصلی این حوادث خواب آلودگی و خستگی راننده است، که شاید با لحظه‌ای استراحت راننده، شاهد بروز چنین حوادثی نباشیم.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل