سیلوی ۱۲ هزارتنی دولتی ملکان به فروش می‌رسد

دسته: آذربایجان شرقی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۶ دی ۱۳۹۴

عصر تبریز: سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: سیلوی ۱۲ هزارتنی دولتی ملکان به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

احمد محمدزاده امروز در حاشیه بازدید از سیلوی ۱۲ هزار تنی دولتی ملکان، با بیان اینکه این واحد جزو سرمایه‌های ملی به‌شمار می‌رود، اظهار داشت: با توجه به وجود برخی مشکلات فنی، باید نواقص رفع شود تا این واحد راه‌اندازی شود.

وی افزود: با توجه به این مسئله مدیریت عالی استان نیز بر راه‌اندازی این واحد تاکید دارند و این امر در سایه همدلی و تلاش مسئولان شهرستانی و استانی به زودی محقق می‌شود.

محمدزاده با بیان اینکه دولت اعتقاد دارد برخی از أمور را باید به بخشی خصوصی سپرد، ادامه داد؛ بر همین اساس و بر مبنای مصوبه شورای برنامه‌ریزی استان برای اصل ۴۴ این واحد نیز به بخش خصوصی سپرده خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استاندار آذربایجان‌شرقی، با تاکید بر اینکه این واحد برای حفظ و نگهداری غله استفاده خواهد شد، افزود: امید داریم بخش خصوصی را که این واحد به آنها سپرده می‌شود توسعه دهند.

‎وی در ادامه با بیان اینکه مدیریت عالی استان در کنار بخش خصوصی است، ادامه داد: همچنین بخش خصوصی نیز در کنار دولت بوده و فاصله‌ای بین بخش خصوصی و دولتی در استان وجود ندارد و این امر در عمل نیز ثابت شده‌است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل