قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
آذربایجان شرقی » بی حرمتی به اصحاب رسانه در سفر رئیس مجلس به تبریز

۱۰۰۸۶۸۲۱۹۰۹۷

عصر تبریز: نا هماهنگی بین عوامل برگزاری برنامه های روز گذشته رئیس مجلس شورای اسلامی، موجب معطلی یک ساعته نمایندگان رسانه های آذربایجان شرقی شد.

به گزارش نصرنیوز، در جریان سفر روز گذشته علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی به تبریز، نا هماهنگی بین عوامل برگزاری برنامه ها، موجب سردرگمی و معطلی یک ساعته نمایندگان رسانه های آذربایجان شرقی شد.

نمایندگان رسانه های آذربایجان شرقی که به دعوت استانداری آذربایجان شرقی در محل بیمارستان امام سجاد (ع) دانشگاه آزاد اسلامی تبریز حضور یافته بودند، با ممانعت حراست دانشگاه آزاد و تیم حفاظت رئیس مجلس مواجه شدند!

حراست دانشگاه آزاد اسلامی تبریز که ظاهراً خود را مستقل و فراتر از استانداری آذربایجان شرقی می دانست با کم احترامی و ممانعت از ورود خبرنگاران به محل، موجب سردرگمی و معطلی نمایندگان رسانه های استان شد. نکته جالب این مسئله جایی بود که مدیرکل روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی هم مجال ورود به بیمارستان امام سجاد (ع) را نیافت و به مانند خبرنگاران مدتی را زیر آفتاب ظهر گرم تبریز سپری کرد!

این نا هماهنگی بین مسئولان استانداری، حراست دانشگاه آزاد و تیم حفاظت علی لاریجانی بعد از یک ساعت با وساطت یکی از فرماندهان سپاه به پایان رسید و حراست دانشگاه آزاد رضایت داد تا پوشش خبری بهره برداری از طرح جدید دانشگاه شان انجام شود! البته در اقدامی بی نظیر حراست این دانشگاه اقدام به ضبط گوشی های موبایل و «چک» دوربین های عکاسی خبرنگاران کرد!

پس از این جریان، کسی از مسئولان دانشگاه آزاد و تیم حفاظت از نمایندگان رسانه های استان عذرخواهی نکرد و آنها نیز از پوشش خبری ادامه برنامه های علی لاریجانی منصرف شدند.

این اولین بار نیست که چنین مشکلی به وجود آمده است و مشخص نیست تا چه زمانی چنین نا هماهنگی هایی ادامه خواهد داشت. البته این بار نیز ضعف روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز نمایان تر از گذشته شد و مشخص شد این دانشگاه اراده ای برای تعامل و همکاری با رسانه ها ندارد.

 

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سوال امنیتی *

پایگاه خبری عصر تبریز | اخبار تبریز و آذربایجان شرقی