“تیک” عنوان برنامه ای است از شبکه استانی سهند به تهیه کنندگی بابک پاشازاده پناهی از این شبکه به روی آنتن می رود .

عصر تبریز: “تیک” عنوان برنامه ای است از شبکه استانی سهند به تهیه کنندگی بابک پاشازاده پناهی از این شبکه به روی آنتن می رود.

مجله ی تلویزیونی “تیک “، در راستای ارتقاء سطح آگاهی های عمومی مردم  است و با استفاده از انیمیشن های متنوع و فضاهای مناسب که عموم مردم در آن مکان ها تردد دارند، باعث شده تا برنامه ای  خوب و مفید برای مخاطبین تلویزیونی و علاقه مندان به چنین برنامه هایی گردد.

گفت و گوها در این برنامه بدون حضور مجری و با حضور کارشناسانی که به طور کاملا صمیمی و خودمانی ولی با نگاه کاملا علمی، موشکافانه و مسلط نسبت به موضوعات منتخب برنامه، تولید می گردد.

این ویژگی تیک در نوع خود جالب توجه بوده و یک نوآوری محسوب می شود که کمک زیادی در برقراری ارتباط با مخاطبین نموده و به دنبال کردن برنامه توسط بیننده کمک زیادی می کند.

نکته ی جالب در مورد این برنامه این است که با توجه به ابتکار عمل خاصی که در نحوه ی تولید و اجرای این برنامه به کار رفته است و نوع خاص گفت و گوها در این برنامه، نه تنها یک برنامه ی آموزشی محسوب می گردد بلکه به واقع می توان گفت که  مخاطب این برنامه ضمن استفاده و بهره برداری علمی از آن به سبب ویژگی های ساختاری برنامه لحظات پرنشاطی را نیز می گذراند.

بابک پاشازاده پناهی (تهیه کننده و طراح) فرزانه مطیع شرع (کارگردان )آراز ادوای(نویسنده ی گفتار متن)، حسین برزگر و مرتضی محمدپور(تصویربردار)، شهریار رزمی، امین افواجی (ویدیو گرافیست)، سمیه ستاری(گوینده متن)، بابک پاشازاده (تدوین و صدا گذار) و نیز بازیگرانی چون معصوم مطیع شرع، رشاد معینی، بهزاد وحدت پناهی،مژگان پورخورشیدی،فرید ادهمی و صحرا فیروزی و…. اشاره کرد.

برنامه “تیک”(به زبان فارسی) هر شب ساعت ۲۲:۴۵ به مدت ۱۰ دقیقه از شبکه سهند، مهمان خانه های شما بینندگان است.