عصر تبریز: در این نشست مباحثی از جمله چگونگی استفاده از علوم نوین برای راه اندازی سیستم های خدمات رسان الکترونیکی برای مخاطبان مورد بررسی قرار گرفت. با حضور کارآفرین برتر کشور و رئیس هیئت مدیره شرکت کاسپید راهکارهای لازم برای اجرای خدمات الکترونیکی در سازمان منطقه آزاد ارس بررسی شد. به گزارش خبرگزاری برنا […]

عصر تبریز: در این نشست مباحثی از جمله چگونگی استفاده از علوم نوین برای راه اندازی سیستم های خدمات رسان الکترونیکی برای مخاطبان مورد بررسی قرار گرفت.

با حضور کارآفرین برتر کشور و رئیس هیئت مدیره شرکت کاسپید راهکارهای لازم برای اجرای خدمات الکترونیکی در سازمان منطقه آزاد ارس بررسی شد.

IMG_3757 (Small) (1)

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان شرقی، مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر، افزود: در نشست فرخ مسجدی، قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با حمید سپیدنام کارآفرین برتر سال ۱۳۹۱ مباحثی از جمله چگونگی استفاده از علوم نوین برای راه اندازی سیستم های خدمات رسان الکترونیکی برای مخاطبان مورد بررسی قرار گرفت.

IMG_3759 (Small)

مختار خوش پیمان ادامه داد: در این نشست حمید سپیدنام پیشنهادهایی برای گسترش ارتباطات از طریق برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی را ارایه کرد.