برای اتفاقات اخیر به نوبه خودم عذر می‌خواهم و هفته بعد استعفایم را از حضور در شورای چهارم تقدیم خواهم کرد چرا که در جایی که نتوانم خدمت کنم نخواهم ماند.

عصر تبریز: عضو جدید شورای شهر تبریز پس از مراسم تحلیفش به عنوان عضو علی‌البدل گفت: برای اتفاقات اخیر به نوبه خودم عذر می‌خواهم و هفته بعد استعفایم را از حضور در شورای چهارم تقدیم خواهم کرد چرا که در جایی که نتوانم خدمت کنم نخواهم ماند.
علاالدین نورمحمدزاده صبح امروز در جلسه علنی صبح امروز شورای شهر تبریز لحظاتی پس از انجام مراسم تحلیفش به عنوان عضو علی‌البدل با ارائه سخنانی به اراده‌اش برای استعفا از شورای چهارم اشاره کرد.
وی که در ابتدای صحبت‌هایش از نیاز تبریز به جهش فرهنگی سخن گفت، تاکید کرد: جهش فرهنگی تنها به معنای کتاب خواندن، تئاتر و یا سینما نیست بلکه کلیتی است که نماد آن را در نصب مجسمه بزرگان اسلام در میدانی مانند آذربایجان باید دید که احساس تعلق به گردشگران بدهد.
نورمحمدزاده افزود: البته من مخالف پروژه‌های بزرگ نیستم اما باید بدانیم که امروزه بزرگ‌ترین و عجیب‌ترین ساختمان‌ها در دنیا ساخته می‌شود که البته ما به آن‌ها نخواهیم رسید پس لازم است که به اولویت‌های فرهنگی توجه کنیم.
عضو شورای شهر تبریز با ابراز این نکته که مهمان نوازی تبریز برای سال ۲۰۱۸ باید اینگونه باشد که هر تبریزی یک میهمان را به خانه‌اش ببرد، گفت: البته تا زمانی که خرابه‌های عون‌بن‌علی باقی است من جایی برای تبریز ۲۰۱۸ نمی‌بینم.
وی افزود: برای اتفاقات اخیر به نوبه خودم عذر می‌خواهم و هفته بعد استعفایم را از حضور در شورای چهارم تقدیم خواهم کرد چرا که در جایی که نتوانم خدمت کنم نخواهم ماند.
در جلسه شماره ۱۳۷ شورای چهارم شهر تبریز صبح امروز مراسم تحلیف علاالدین نورمحمدزاده و محمدباقر لطفی برگزار شد و این دو عضو از امروز به صورت رسمی به جمع اعضای ۲۱ نفره شورای شهر تبریز پیوستند.
در جلسه امروز صبح شورا و مراسم تحلیف، علاالدین نور محمدزاده و محمدباقر لطفی با قرائت سوگندنامه در صحن علنی شورا فعالیت خود در شورای اسلامی شهر تبریز را به صورت رسمی آغاز کردند./فارس