مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در نشستی مشترک با مدیرکل، معاونان، مدیران و عوامل تهیه برنامه های ورزشی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، رسانه را حامی همیشگی این باشگاه در رسیدن به تراکتور رویایی عنوان کرد.

عصر تبریز:مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در نشستی مشترک با مدیرکل، معاونان، مدیران و عوامل تهیه برنامه های ورزشی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، رسانه را حامی همیشگی این باشگاه در رسیدن به تراکتور رویایی عنوان کرد.

سردار آجرلو با بیان اینکه تیم تراکتورسازی رویایی فراتر از آذربایجان شرقی است گفت : تراکتورسازی تنها متعلق به این استان نیست و ما می توانیم با کمک صدا و سیما که یار اصلی باشگاه است این تیم را یک تیم آذری و متعلق به همه آذری زبانها که در کشور ما زندگی می کنند تبدیل کنیم.

وی افزود: در فصل جدید شاهد یک تیم کاملاً فنی با کادر مجرب خواهیم بود که با عنوان مدعی قهرمانی وارد میدان خواهد شد.

سردار آجرلو با انتقاد از کم کاری و فعال نبودن کانون هواداران در زمان تحویل این باشگاه گفت : همه تلاش ما این خواهد بود که در اسرع وقت کانون هواداران با حضور پرشور مردم و با شعار احیای دریاچه ارومیه فعال شود.

وی با اشاره به اینکه فوتبال حرفه ای ، دنبال درآمدزایی است ، تصریح کرد : انشاالله در آینده ای نزدیک با راه اندازی سامانه ۳۰۹۰ بتوانیم یک بنگاه اقتصادی با عنوان خیریه حضرت زهرا (س) را فعال کنیم تا در امور خیریه از آن بهره برداری شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این نشست ضمن تاکید بر آمادگی کامل این مرکز در پوشش بازیهای باشگاه تراکتور سازی و دیگر تیم های حاضر استان در لیگ برتر فوتبال گفت : قابلیت تیم تراکتور سازی در فصل جدید با توجه به کادر فنی و بازیکنانی که در اختیار گرفته برای قهرمانی بسیار زیاد است و امیدواریم صدا و سیما نیز بتواند در کنار مسئولین تیم و هواداران آن ، رسالت خود را در انعکاس و پوشش بازیها به نحو احسن ایفا نماید.

سید محسن لطیفی افزود : تنها خواست ما از باشگاه تراکتورسازی و دیگر تیم ها تعامل دوسویه در پیشبرد اهداف و  برنامه ریزی ها به بهترین شکل ممکن است که اگر این امر محقق شود علاوه بر اعتماد و رضایت هواداران، در موفقیت تیم نیز موثر خواهد بود.

وی از برنامه سازان و برنامه ریزان برنامه های ورزشی خواست در تولید و پخش برنامه ها علی الخصوص پوشش بازیهای لیگ برتر فوتبال از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنند و با بهره گیری از امکانات فنی و نیروی انسانی متخصص ، رضایت مخاطبان را جلب کنند.