نمایش تحقق اقتصاد مقاومتی در ارس از شبکه یک سیما
نمایش تحقق اقتصاد مقاومتی در ارس از شبکه یک سیما

اهداف و عملکرد ارس در زمینه اقتصاد مقاومتی با ضبط ۴۵ برنامه تلویزیونی به تصویر کشیده می شود.

عصر تبریز:مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: اهداف و عملکرد ارس در زمینه اقتصاد مقاومتی با ضبط ۴۵ برنامه تلویزیونی به تصویر کشیده می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مختار خوش پیمان با اعلام این خبر افزود: هر قسمت از برنامه تلویزیونی” از کجا شروع کنیم ” به مدت ۵ الی ۷ دقیقه ضبط شده و با هماهنگی گروه اقتصاد شبکه یک بعد از ماه مبارک رمضان و بعد از بخش خبری ۲۱ از رسانه ملی پخش می شود.

خوش پیمان هدف این برنامه را به تصویر کشیدن حوزه های مرتبط با سیاست های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: معرفی صنایع و واحدهای تولیدی، اماکن اقامتی و تفریحی، گلخانه ها و زیرساخت های منطقه آزاد ارس از جمله اهداف این برنامه می باشد.

وی با بیان اینکه منطقه آزاد ارس به اذعان مقامات کشور صنعتی ترین منطقه آزاد ایران می باشد، افزود: در سال های اخیر با روند روبه رشد سرمایه گذاری در حوزه های مختلف از جمله تولید، تجارت، کشاورزی، گردشگری، تجارت توسط بخش خصوصی و همچنین سرمایه گذاری های کلان سازمان منطقه آزاد ارس در حوزه عمران و زیربنایی در این منطقه، شاهد تحول چشمگیر در ارس هستیم.

منطقه آزاد ارس در شمال غرب ایران واقع شده و با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان هم مرز می باشد. فعالیت های اقتصادی انجام شده و در حال انجام در این منطقه، ارس را به الگویی برای تحقق سیاست های اقتصادی مقاومتی تبدیل کرده است.