علیخانی در گفتگو با صدا و سیما: اقدام خبرنگار شبکه ورزش ازبرزیل خیلی غیرحرفه ای بود، هرچه پای تلفن به مادرم گفتم زنده هستم،باور نمیکرد. عصر تبریز: پس از اعلام خبر درگذشت احسان علیخانی در یک برنامه تلویزیونی، کاربران فضای مجازی با مراجعه به اینستاگرام مجری برنامه ماه عسل، جویای احوال وی شدند. مهدی توتونچی […]

علیخانی در گفتگو با صدا و سیما: اقدام خبرنگار شبکه ورزش ازبرزیل خیلی غیرحرفه ای بود، هرچه پای تلفن به مادرم گفتم زنده هستم،باور نمیکرد.

عصر تبریز: پس از اعلام خبر درگذشت احسان علیخانی در یک برنامه تلویزیونی، کاربران فضای مجازی با مراجعه به اینستاگرام مجری برنامه ماه عسل، جویای احوال وی شدند.

مهدی توتونچی مجری شبکه ورزش دقایقی پیش در حین اجرای برنامه زنده، خبر از فوت احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل داد.

۴۲۰۴۵_۳۲۸

این مسئله باعث شد تا کاربران فضای مجازی با مراجعه به اینستاگرام مجری برنامه ماه عسل، جویای احوال وی شوند.

تهیه کننده برنامه: “توتونچی” گزارشگر برنامه توبیخ شده است و مدیران هم به سرعت این توبیخ را انجام دادند و قطعا از این اتفاق به سادگی عبور نخواهند کرد. تهیه کننده برنامه: “توتونچی” گزارشگر برنامه توبیخ شده است و مدیران هم به سرعت این توبیخ را انجام دادند و قطعا از این اتفاق به سادگی عبور نخواهند کرد.

کننده ویژه برنامه المپیک شبکه ورزش در رابطه خبر اعلام مرگ احسان علیخانی توسط مجری این برنامه گفت:

“توتونچی” گزارشگر برنامه توبیخ شده است و مدیران هم به سرعت این توبیخ را انجام دادند و قطعا از این اتفاق به سادگی عبور نخواهند کرد.از آنجایی که توتونچی تنها گزارشگر اعزامی به این مسابقات است نمی‌توانیم به او بگوییم که دیگر حق گزارش ندارد.

باید هر توبیخی صورت می‌گیرد بعد از مسابقات باشد تا مخاطبان از گزارش و پوشش المپیک محروم نشوند.

علیخانی در گفتگو با صدا و سیما: اقدام خبرنگار شبکه ورزش ازبرزیل خیلی غیرحرفه ای بود، هرچه پای تلفن به مادرم گفتم زنده هستم،باور نمیکرد.