مدیران اگر اهل تحرک و ریسک نیستند کنار بروند!/ در اقتصاد مقاومتی تماشاگر نمی‌خواهیم

دسته: آذربایجان شرقی , اخبار برگزیده
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

برای تحقق اقتصاد مقاومتی، مدیران باید اهل تحرک و ریسک باشند و اگر این ویژگی‌ها را ندارند باید کنار روند.

عصر تبریز: معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی، مدیران باید اهل تحرک و ریسک باشند و اگر این ویژگی‌ها را ندارند باید کنار روند.

سعید شبستری عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اظهار داشت: اگر قرار باشد دست به عصا در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم نخواهیم توانست کاری از پیش ببریم، مدیران باید اهل تحرک و ریسک باشند و اگر این ویژگی‌ها را ندارند باید کنار روند.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی بحثی جدی است که مورد تاکید مقامات ارشد کشوری است و کل کشور چشم به همت سه استان آذربایجان‌شرقی، کرمان و لرستان دوخته‌اند.

شبستری تصریح کرد: با توجه به اینکه آذربایجان‌شرقی ظرفیت‌های بالایی دارد انتظار از این استان بالا است؛ ما شب و روز نداریم بنابراین تماشاگر نمی‌خواهیم و همت بالا می خواهیم.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های هفته دولت، گفت: علی‌رغم کمبود اعتبارات و منابع مالی، دولت تدبیر و امید عملکرد موفقی در استان آذربایجان شرقی داشته و امسال نیز صدها پروژه عمرانی در سراسر استان با مشارکت بخش خصوصی و دولتی افتتاح می‌شود./فارس


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل