محسن چاوشی موزیک جدید فصل دوم شهرزاد را استارت زد +عکس
محسن چاوشی موزیک جدید فصل دوم شهرزاد را استارت زد +عکس

عصر تبریز: محسن چاوشی در آخرین پست اینستاگرامش، خبر از آغاز ساخت موسیقی جدید برای فصل دوم سریال شهرزاد داد. فصل دوم سریال ˝شهرزاد˝ در شهریورماه کلید می خورد. ماجرای فصل دوم این سریال از جایی شروع می‌شود که بعد از مرگ «بزرگ آقا» همه چیز به قباد می‌رسد و او همه کاره دم و […]

عصر تبریز: محسن چاوشی در آخرین پست اینستاگرامش، خبر از آغاز ساخت موسیقی جدید برای فصل دوم سریال شهرزاد داد.

فصل دوم سریال ˝شهرزاد˝ در شهریورماه کلید می خورد.

۲۲۹۳۱d618c924d82ac46e08aaae6bb6f

ماجرای فصل دوم این سریال از جایی شروع می‌شود که بعد از مرگ «بزرگ آقا» همه چیز به قباد می‌رسد و او همه کاره دم و دستگاه «دیوان سالار» می‌شود. اما شرایط جدید و قدرت گرفتن قباد به مذاق «عمه بلقیس» که در کرمان زندگی می‌کند خوش نمی‌آید و او برای گرفتن قدرت از قباد به تهران می‌آید.

نقش عمه بلقیس را در این سریال قرار است فاطمه معتمدآریا بازی کند. کشمکش او با قباد برای گرفتن قدرت بخشی از قصه فصل دوم است. از طرف دیگر قباد در زمانی که قدرت را در دست دارد شرایطی را مهیا می‌کند که فرهاد از ایران برود و مجبور شود در خارج از کشور زندگی خود را ادامه دهد.

همین بخش ها از فصل دوم این سریال در یک کشور خارجی که احتمالا ارمنستان خواهد بود تصویربرداری می‌شود و گروه تولید سریال فصل دوم در تلاش هستند بلافاصله با پایان فصل اول، فصل دوم را کلید بزنند تا بتوانند توزیع آن را از نیمه سال آغاز کنند.

فصل دوم سریال «شهرزاد» قرار است که در ۲۶ قسمت تهیه و تولید شود و به بازار بیاید.