ثبت ۲ هزار و ۶۸۰ طلاق در استان آذربایجان‌شرقی/ افزایش ۵٫۹ درصدی در مقایسه با سال گذشته
ثبت ۲ هزار و ۶۸۰ طلاق در استان آذربایجان‌شرقی/ افزایش ۵٫۹ درصدی در مقایسه با سال گذشته

میزان طلاق در چهار ماه ابتدای امسال با ۲ هزار و ۶۸۰ مورد طلاق در مقایسه با سال گذشته در همین مدت که ۲ هزار و ۵۳۱ مورد طلاق بود، ۵٫۹ درصد افزایش نشان می‌دهد. عصر تبریز: مدیرکل ثبت احوال آذربایجان‌شرقی گفت: میزان طلاق در چهار ماه ابتدای امسال با ۲ هزار و ۶۸۰ مورد […]

میزان طلاق در چهار ماه ابتدای امسال با ۲ هزار و ۶۸۰ مورد طلاق در مقایسه با سال گذشته در همین مدت که ۲ هزار و ۵۳۱ مورد طلاق بود، ۵٫۹ درصد افزایش نشان می‌دهد.

عصر تبریز: مدیرکل ثبت احوال آذربایجان‌شرقی گفت: میزان طلاق در چهار ماه ابتدای امسال با ۲ هزار و ۶۸۰ مورد طلاق در مقایسه با سال گذشته در همین مدت که ۲ هزار و ۵۳۱ مورد طلاق بود، ۵٫۹ درصد افزایش نشان می‌دهد.

علی جعفری‌آذر با بیان اینکه در چهار ماهه اول امسال ۲ هزار و ۶۸۰ طلاق در استان آذرایجان‌شرقی به ثبت رسیده است، اظهار داشت: ۲ هزار و ۱۳۲۴ طلاق در مناطق شهری و ۵۴۶ طلاق در مناطق روستایی استان بوده است.

وی بیشترین میزان طلاق در استان به ترتیب تبریز با یک هزار و ۴۶۸، مراغه ۲۰۱ و مرند ۱۳۹ مورد طلاق بوده‌است، افزود: در چهار ماه ابتدای امسال در شهرستان‌های خداآفرین، چاراویماق، ورزقان، جلفا، هریس و عجب‌شیر هیچ مورد طلاقی ثبت نشده است.

جعفری‌آذر خاطرنشان کرد: میزان طلاق در چهار ماهه امسال با ۲ هزار و ۶۸۰ طلاق در مقایسه با سال گذشته در همین مدت که ۲ هزار و ۵۳۱ مورد طلاق بود ۵٫۹ درصد افزایش نشان می‌دهد./فارس