هلاکت اعضای تیم تروریستی تکفیری در کرمانشاه با شلیک تک‌تیراندازان نوپو
هلاکت اعضای تیم تروریستی تکفیری در کرمانشاه با شلیک تک‌تیراندازان نوپو

در این عملیات تک‌تیراندازان یگان ویژه ناجا موفق شدند برخی اعضای این گروه تکفیری را در درگیری به وجود آمده به هلاکت برسانند. عصر تبریز: سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به نقش پلیس و یگان ویژه ناجا در عملیات اخیر کرمانشاه در انهدام یک گروه تروریستی تکفیری، از هلاکت تعدادی از اعضای این گروه با […]

در این عملیات تک‌تیراندازان یگان ویژه ناجا موفق شدند برخی اعضای این گروه تکفیری را در درگیری به وجود آمده به هلاکت برسانند.

عصر تبریز: سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به نقش پلیس و یگان ویژه ناجا در عملیات اخیر کرمانشاه در انهدام یک گروه تروریستی تکفیری، از هلاکت تعدادی از اعضای این گروه با شلیک تک‌تیراندازان یگان ویژه پلیس (نوپو) خبر داد.

سردار سعید منتظرالمهدی در پاسخ به سوالی درباره نقش پلیس در ماجرای انهدام یک تیم تروریستی تکفیری در کرمانشاه که اخبارش طی روزهای گذشته منتشر شد، اظهار کرد: به دنبال اقدامات انجام شده در این عملیات، اعضای گروهک تکفیری که در هفته اخیر در کرمانشاه دستگیر و برخی به هلاکت رسیدند، توسط عوامل یگان‌ویژه پلیس دستگیر و یا کشته شدند.

سخنگوی ناجا اضافه کرد: در این عملیات تک‌تیراندازان یگان ویژه ناجا موفق شدند برخی اعضای این گروه تکفیری را در درگیری به وجود آمده به هلاکت برسانند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: موفقیت در این عملیات مهم به دنبال تلاش و همکاری تنگاتنگ تمامی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی بود.