رحیم شهریاری‌: توهین‌های بسیاری شنیده‌ام، اما به خاطر آذربایجان نشنیده گرفته‌ام/ برخی افراد در خواب غفلت هستند
رحیم شهریاری‌: توهین‌های بسیاری شنیده‌ام، اما به خاطر آذربایجان نشنیده گرفته‌ام/ برخی افراد در خواب غفلت هستند

عصر تبریز:خواننده مطرح آذربایجانی گفت: در این سال‌ها توهین‌های بسیاری شنیده‌ام، اما به خاطر آذربایجان نشنیده گرفته‌ام. رحیم شهریاری‌ در نشست مطبوعاتی کنسرت شهریور ۹۵ با بیان اینکه همچنان که سیاست «دولت تدبیر و امید» ایجاد شور و نشاط در جامعه و مردم است ما نیز به دنبال همین نشاط و شادابی در مردم هستیم، […]

عصر تبریز:خواننده مطرح آذربایجانی گفت: در این سال‌ها توهین‌های بسیاری شنیده‌ام، اما به خاطر آذربایجان نشنیده گرفته‌ام.
رحیم شهریاری‌ در نشست مطبوعاتی کنسرت شهریور ۹۵ با بیان اینکه همچنان که سیاست «دولت تدبیر و امید» ایجاد شور و نشاط در جامعه و مردم است ما نیز به دنبال همین نشاط و شادابی در مردم هستیم، اظهار داشت: گاهی یک اتفاقاتی می‌افتد و هجمه‌هایی علیه آدم در فضای مجازی ایجاد می‌شود که انسان احساس می‌کند دوستداران زیاد هستند و هرچقدر به این آذربایجان خدمت کردیم به یک‌طرف از این پس باید بیش از پیش به این استان خدمت کنیم‌.
خواننده محبوب آذربایجان افزود: طبق برنامه ریزی های انجام یافته ۴،۹ و ۱۰ شهریورماه در تبریز، ۵،۲۳ و ۲۴ شهریور ماه در تهران، ۲۵‌ام در رامسر و ۱۵‌ام در شهرستان میانه به روی سن خواهیم رفت.
شهریاری گفت: همزمان با آغاز سال ۲۰۱۷ نیز ویژه برنامه‌هایی را برای تعطیلات ژانویه در کشورهای اروپا در نظر گرفته‌ایم.
وی در ادامه گفت: اما اگر می‌خواهیم به‌ حق خودمان برسیم باید ‌خودمان تلاش کنیم.
این خواننده مطرح آذربایجانی اضافه کرد: در اوج جوانی و دوران سربازی اولین کاست خودم را منتشر کردم‌ و در این راه جوانان را راهنمایی کردم و به‌ نوعی  مرزها را شکستم.
شهریاری در ادامه در رابطه با اتفاقات در کنسرت‌های داخل کشور در برخی شهرستان‌ها‌، تبیین کرد: هر اتفاقی می‌افتد حتماً خیر و صلاحی در آن است، برخی افراد در خواب غفلت هستند و نیازی به بیدار کردن آن‌ها نیست، چراکه نمی‌خواهند بیدار شوند، ما در کشور با اقوام مختلف زندگی می‌کنیم و قصد نداریم یک قومی را از قوم دیگر جدا کنیم باید با فرهنگ‌مان نشان بدهیم که جلوتر از دیگران هستیم.
این خواننده مطرح تبریزی با تأکید بر اینکه ما در شهرهای کوچک به دنبال پول نیستیم‌ و به خاطر انگیزه و عرق ملی خودمان می‌رویم، تشریح کرد: در این سال‌ها توهین‌های بسیاری شنیده‌ام، اما به خاطر آذربایجان نشنیده گرفته‌ام، در اجرای کنسرت‌ها قوانینی و مقرراتی وجود دارد که باید رعایت شود و من در بحث اجرای کنسرت مسئول هستم ‌و اگر اتفاقی افتاد نمی‌توانم بگویم که ندیدم.
وی اضافه کرد: براساس مقررات اگر چنانچه در یک سالن کنسرتی، نماد یا رنگ‌های سیاسی نشان دادند باید آن کنسرت همان‌جا قطع شود، اما من به خاطر مردم حاضر در آنجا فقط به تذکر اکتفا کردم، اما متأسفانه متقاعد نشدند و مجبور به آن کار شدم، هرچند رفتارم تند بود.
این خواننده مطرح آذربایجانی در ادامه در خصوص آهنگ یاشا آذربایجان، عنوان کرد: بارها گفته‌اند که «یاشا آذربایجان» را نخوان، اما همیشه گفته‌ام آذربایجان یک غرور ملی و ایرانی است، اگر امروز برای آذربایجان غرور داریم به‌ تبع آن برای ایران هم غرور داریم، چراکه دلاوران ما همان‌هایی هستند که در لشکر ۳۱ عاشورا بودند.