قاتل همانند داعشی ها سرپسربچه تهرانی را برید+عکس
قاتل همانند داعشی ها سرپسربچه تهرانی را برید+عکس

مادر سپهر کوچولو وقتی دید قاتل پسرش جنون دارد از دادگاه خواست تا دیه سپهر از صندوق بیت المال پرداخت کنند. عصر تبریز:مادر سپهر کوچولو وقتی دید قاتل پسرش جنون دارد از دادگاه خواست تا دیه سپهر از صندوق بیت المال پرداخت کنند. ظهر دهم شهریور ۹۴ سپهر ۱۰ساله زیر بازاچه میدان شاپور به طرز […]

مادر سپهر کوچولو وقتی دید قاتل پسرش جنون دارد از دادگاه خواست تا دیه سپهر از صندوق بیت المال پرداخت کنند.

عصر تبریز:مادر سپهر کوچولو وقتی دید قاتل پسرش جنون دارد از دادگاه خواست تا دیه سپهر از صندوق بیت المال پرداخت کنند.

ظهر دهم شهریور ۹۴ سپهر ۱۰ساله زیر بازاچه میدان شاپور به طرز فجیعی کشته و گلوی او بریده شد.

۳۴b8873705394f9984f7147702d1b746

تلاش برای ردیابی قاتل آغاز شده بود که سه روز بعد ماموران پلیس در حوالی میدان ۱۵خرداد مرد ۳۵ساله ای به نام اشکان را که با لباس های خونین در خیابان پرسه می زد بازداشت کردند.

این مرد به قتل پسربچه اعتراف کرد و گفت: مدتهاست شیشه مصرف می کنم.

حالم خوب نبود و صدایی در گوشم زمزمه می کرد چاقو ی اشپزخانه را بردارم. چاقو را برداشتم و به خیابان رفتم. وقتی پسربچه را در کوچه دیدم تحت تاثیر صدای مرد ناشناس به سمت او حمله کردم و گلویش را بریدم.

به دنبال اعتراف های تکان دهنده اشکان وی به کمیسیون پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان کمیسیون پزشکی قانونی اعلام کردند وی مجنون است. به این ترتیب بازپرس رسیدگی کننده به پرونده برای اشکان قرار موقوفی تعقیب صادر کرد.

با اعتراض مادر سپهر به این قرار پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. قضات شعبه دهم دادگاه پس از بررسی این پرونده دریافتند این پرونده نواقصی دارد و در آن درخواست پدر سپهر که حالا به جرم حمل و نگهداری مواد مخدر در زندان است و در استانه اعدام قرار دارد اخذ نشده است. به این ترتیب پرونده را به دادسرای امور جنایی برگرداندند تا نواقص آن رفع شود. در این بین مادر سپهر از قضات دادگاه خواست تا دیه فرزندش از صندوق بیت المال پرداخت شود. وی گفت: از آنجا که پزشکی قانونی اعلام کرده است اشکان جنون دارد و خانواده وی نیز توان پرداخت دیه را ندارند تقاضا دارم تا دیه سپهر از صندوق بیت المال پراخت شود.

بنا به این گزارش، پس از رفع نواقص پرونده در دادسرا و ارسال آن به دادگاه کیفری قضات درباره درخواست مادر سپهر اظهارنظر می کنند./رکنا