ارومیه دریاچه سی” عنوان سری جدید برنامه تلویزیونی است که با موضوع دریاچه ارومیه با مشارکت ستاد احیای دریاچه ارومیه به تهیه کنندگی حسن بیل افکن و اجرا و گزارشگری فرشید خوشپوری تهیه و پخش می شود. عصر تبریز: ارومیه دریاچه سی” عنوان سری جدید برنامه تلویزیونی است که با موضوع دریاچه ارومیه با مشارکت […]

ارومیه دریاچه سی” عنوان سری جدید برنامه تلویزیونی است که با موضوع دریاچه ارومیه با مشارکت ستاد احیای دریاچه ارومیه به تهیه کنندگی حسن بیل افکن و اجرا و گزارشگری فرشید خوشپوری تهیه و پخش می شود.

عصر تبریز: ارومیه دریاچه سی” عنوان سری جدید برنامه تلویزیونی است که با موضوع دریاچه ارومیه با مشارکت ستاد احیای دریاچه ارومیه به تهیه کنندگی حسن بیل افکن و اجرا و گزارشگری فرشید خوشپوری تهیه و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در برنامه ” ارومیه دریاچه سی ” به  بررسی وضعیت دریاچه بعد از تصویب و اجرای پروژه های مربوط به احیای آن پرداخته می شود. سری جدید این برنامه ساختار مستند ـ گزارشی دارد و در هر قسمت میزان پیشرفت و اثرگذاری پروژه های مربوط به احیای دریاچه روستا به روستا و محل به محل پیگیری می شود. در این برنامه علاوه بر آیتم های گزارش مستند، کلیپ و پیام های گرافیکی در مورد مصرف بهینه آب؛ با حضور کارشناسان و مسئولین شهرستان های حوزه آبخیز دریاچه ارومیه، اهم اقدامات انجام شده اطلاع رسانی و پیگیری می شود.

گفتنی است این برنامه روزهای فرد هر هفته از ساعت ۱۹ به مدت ۱۵ دقیقه از شکبه سهند به روی آنتن می رود.