«ارومیه دریاچه سی»
«ارومیه دریاچه سی»

ارومیه دریاچه سی” عنوان سری جدید برنامه تلویزیونی است که با موضوع دریاچه ارومیه با مشارکت ستاد احیای دریاچه ارومیه به تهیه کنندگی حسن بیل افکن و اجرا و گزارشگری فرشید خوشپوری تهیه و پخش می شود. عصر تبریز: ارومیه دریاچه سی” عنوان سری جدید برنامه تلویزیونی است که با موضوع دریاچه ارومیه با مشارکت […]

ارومیه دریاچه سی” عنوان سری جدید برنامه تلویزیونی است که با موضوع دریاچه ارومیه با مشارکت ستاد احیای دریاچه ارومیه به تهیه کنندگی حسن بیل افکن و اجرا و گزارشگری فرشید خوشپوری تهیه و پخش می شود.

عصر تبریز: ارومیه دریاچه سی” عنوان سری جدید برنامه تلویزیونی است که با موضوع دریاچه ارومیه با مشارکت ستاد احیای دریاچه ارومیه به تهیه کنندگی حسن بیل افکن و اجرا و گزارشگری فرشید خوشپوری تهیه و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در برنامه ” ارومیه دریاچه سی ” به  بررسی وضعیت دریاچه بعد از تصویب و اجرای پروژه های مربوط به احیای آن پرداخته می شود. سری جدید این برنامه ساختار مستند ـ گزارشی دارد و در هر قسمت میزان پیشرفت و اثرگذاری پروژه های مربوط به احیای دریاچه روستا به روستا و محل به محل پیگیری می شود. در این برنامه علاوه بر آیتم های گزارش مستند، کلیپ و پیام های گرافیکی در مورد مصرف بهینه آب؛ با حضور کارشناسان و مسئولین شهرستان های حوزه آبخیز دریاچه ارومیه، اهم اقدامات انجام شده اطلاع رسانی و پیگیری می شود.

گفتنی است این برنامه روزهای فرد هر هفته از ساعت ۱۹ به مدت ۱۵ دقیقه از شکبه سهند به روی آنتن می رود.