شاهکار پلیس!/ آمبولانس اورژانس تبریز بار دیگر در حین انجام ماموریت جریمه شد(عکس)
شاهکار پلیس!/ آمبولانس اورژانس تبریز بار دیگر در حین انجام ماموریت جریمه شد(عکس)

انتشار مجدد برگه جریمه یک آمبولانس اورژانس تبریز در حین ماموریت در کانال های فضای مجازی موجبات تعجب کاربران فضای مجازی شده است. عصر تبریز:مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: در اقدامی جالب و تکراری، تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ پایگاه ۲۲۱ که در حال انتقال بیمار بدحالی به اورژانس بیمارستان […]

انتشار مجدد برگه جریمه یک آمبولانس اورژانس تبریز در حین ماموریت در کانال های فضای مجازی موجبات تعجب کاربران فضای مجازی شده است.

عصر تبریز:مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: در اقدامی جالب و تکراری، تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ پایگاه ۲۲۱ که در حال انتقال بیمار بدحالی به اورژانس بیمارستان الزهرا بودند، بعد ازتحویل بیمار، مواجه با قبض جریمه پلیس شدند!

IMG_20160825_001254
حبیب حسینقلی زاده گفت: صبح روز چهارشنبه ساعت ۹:۳۵، تکنسینهای پایگاه ۲۲۱ که بانوی بارداری رو به بیمارستان الزهرا انتقال دادند، با صحنه عجیبی مواجه شدند.
وی ادامه داد: تکنسینهای پایگاه ۲۲۱ که صبح امروز بانوی بارداری رو که دچار دردهای شکمی شده بود، با اقدامات درمانی به اورژانس بیمارستان الزهرا انتقال دادند و تحویل بخش اورژانس بیمارستان الزهرا داده و در حین مراجعت با قبض جریمه ای بر روی آمبولانس مواجه شدند.
حسینقلی زاده ادامه داد: با توجه به تغییرات ساختمانی در بیمارستان الزهرا، ورودی بخش اورژانس ازخیابان ارتش است و هیچ گونه امکانی نیز برای پارک و انتقال بیمار در شرایط عادی و اورژانسی به خودروها مقدور نیست و تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ نیز در این مورد مجبور به نگه داشتن آمبولانس در ورودی بخش اورژانس الزهرا بودند که در بازگشت با قبض جریمه پلیس روبرو شده اند.