فوت راننده کامیون در اثر واژگونی
فوت راننده کامیون در اثر واژگونی

واژگونی کامیون در شهر مرند، حوالی میدان تره‌بار، فوت راننده‌اش را به‌دنبال داشت. عصر تبریز: مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: واژگونی کامیون در شهر مرند، حوالی میدان تره‌بار، فوت راننده‌اش را به‌دنبال داشت. حبیب حسینقلی‌زاده اظهار داشت: صبح امروز پنجشنبه چهارم شهریور در شهر مرند، حوالی میدان تره‌بار، واژگونی […]

واژگونی کامیون در شهر مرند، حوالی میدان تره‌بار، فوت راننده‌اش را به‌دنبال داشت.

عصر تبریز: مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: واژگونی کامیون در شهر مرند، حوالی میدان تره‌بار، فوت راننده‌اش را به‌دنبال داشت.

حبیب حسینقلی‌زاده اظهار داشت: صبح امروز پنجشنبه چهارم شهریور در شهر مرند، حوالی میدان تره‌بار، واژگونی یک دستگاه کامیون، مرگ یک تن را به‌دنبال داشت.

وی گفت: با اعلام این حادثه در ساعت ۱۰ صبح به اپراتوری اورژانس ۱۱۵ مرند، اورژانس پایگاه شهری فوریت‌های پزشکی مرند به محل حادثه اعزام شد و تکنسین‌های اعزامی مرگ راننده حدودا ۵۰ ساله را در محل تائید کردند.

حسینقلی‌زاده گفت: عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و نبستن کمربند ایمنی در حوادث ترافیکی آمار بسیار بالای مصدومان و کشته‌ها را در بر می‌گیرد و در حوادث ترافیکی، واژگونی‌ها در صدر حوادث هستند و ارتباطی به نوع خودرو ندارد که مطمئنا با رعایت موارد ایمنی و راهنمائی رانندگی، شاهد کاهش این حوادث و تلفات خواهیم بود.