توضیحات معاون عملیات آتش نشانی تبریز در مورد آتش سوزی بیمارستان رازی
توضیحات معاون عملیات آتش نشانی تبریز در مورد آتش سوزی بیمارستان رازی

عصر تبریز:آتش سوزی بامداد امروز بیمارستان اعصاب و روان رازی تبریز، منجر به فوت یک نفر و مسمومیت ۳۵ بیمار بستری در این مرکز درمانی شد. به گزارش ستاد خبری سازمان و براساس اعلام معاون عملیات سازمان در ساعت ۱:۳۷ دقیقه بامداد امروز یک مورد آتش سوزی در محل بیمارستان رازی به سامانه ۱۲۵ گزارش […]

عصر تبریز:آتش سوزی بامداد امروز بیمارستان اعصاب و روان رازی تبریز، منجر به فوت یک نفر و مسمومیت ۳۵ بیمار بستری در این مرکز درمانی شد.
به گزارش ستاد خبری سازمان و براساس اعلام معاون عملیات سازمان در ساعت ۱:۳۷ دقیقه بامداد امروز یک مورد آتش سوزی در محل بیمارستان رازی به سامانه ۱۲۵ گزارش گردید که بلافاصله گروه عملیاتی ایستگاه های ۵ و ۸ به محل حادثه اعزام و نسبت به اطفاء و انجام عملیات نجات بیماران اقدام نمودند.
ستاری افزود : ۳۵ نفر از بیماران دچار دودگرفتگی شده بودند که تمامی این افراد توسط ماموران آتش نشانی نجات یافته و به فضای باز بیمارستان منتقل شدند که حال همه شان خوب است ، البته در آخرین گزارش های دریافتی در صبح امروز مطلع شدیم متاسفانه یکی از بیماران در اثر مسمومیت شدید جان خود را از دست داده است.
معاون عملیات سازمان یاد آور شد : وسعت آتش سوزی در بیمارستان رازی محدود بوده که به دلیل دود غلیظ و فضای محدود ،مسمومیت بیماران را به بار آورد.
وی ادامه داد : علاوه بر آسیب دیدگان حادثه ، تعداد چهار نفر از ماموران آتش نشانی نیز دچار مصدومیت شدند.
معاون عملیات سازمان گفت : علت این حادثه تحت بررسی است و در ساعات آینده مشخص و اعلام خواهد شد.
وی همچنین از اصحاب رسانه درخواست نمودند که جهت دریافت اخبار صحیح در این رابطه به سایت خبری سازمان مراجعه و از نشر هر گونه اخبار کذب از قول ایشان جلوگیری نمایند.