دستگیری ۲ نفر از کارمندان گمرگ جلفا به اتهام رشوه
دستگیری ۲ نفر از کارمندان گمرگ جلفا به اتهام رشوه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جلفا از دستگیری ۲ نفر از کارکنان اداره‌کل گمرک جلفا به اتهام اخذ رشوه خبر داد. عصر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جلفا از دستگیری ۲ نفر از کارکنان اداره‌کل گمرک جلفا به اتهام اخذ رشوه خبر داد. به گزارش روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام جواد علیزاده اظهار داشت: […]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جلفا از دستگیری ۲ نفر از کارکنان اداره‌کل گمرک جلفا به اتهام اخذ رشوه خبر داد.

عصر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جلفا از دستگیری ۲ نفر از کارکنان اداره‌کل گمرک جلفا به اتهام اخذ رشوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام جواد علیزاده اظهار داشت: پیرو کسب اطلاعات مبنی بر اخذ رشوه توسط برخی از کارکنان گمرک جلفا اقدامات لازم به منظور کشف حقیقت موضوع معمول و با رصد اطلاعاتی، دو نفر از متخلفین دستگیر شدند.

وی افزود: در حال حاضر متهمان دستگیر شده با صدور قرار متناسب کیفری روانه زندان شده‌اند و پرونده اتهامی آنها نیز در مرحله تحقیقات مقدماتی است.

دادستان جلفا با اشاره به اینکه تشکیلات قضایی تمام تلاش خود را برای حفظ و تأمین محیط سالم ادارات انجام می‌دهد، اظهار داشت: با هرگونه روابط ناسالم و تخلفات و جرائم اقتصادی توسط مسئولین و کارکنان ادارات بدون اغماض و با جدیت برخورد می‌شود.