تولد نوزاد پسر در آمبولانس ۱۱۵ عجب‌شیر
تولد نوزاد پسر در آمبولانس ۱۱۵ عجب‌شیر

با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان عجب‌شیر، بانوی باردار در حین انتقال به بیمارستان فارغ شده و نوزاد پسر سالم به‌دنیا آمد. عصر تبریز: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان عجب‌شیر، بانوی باردار در حین انتقال به بیمارستان فارغ شده و نوزاد پسر سالم به‌دنیا آمد. […]

با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان عجب‌شیر، بانوی باردار در حین انتقال به بیمارستان فارغ شده و نوزاد پسر سالم به‌دنیا آمد.

عصر تبریز: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان عجب‌شیر، بانوی باردار در حین انتقال به بیمارستان فارغ شده و نوزاد پسر سالم به‌دنیا آمد.
روزبه رجایی اظهار داشت: صبح امروز سه‌شنبه نهم شهریور گزارش درد زایمان بانوی ۳۴ ساله‌ای از روستای هرگلان شهرستان عجب‌شیر به اپراتوری فوریت‌های پزشکی انجام شد.
وی ادامه داد: با اعلام این گزارش در ساعت ۸:۲۰ دقیقه تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ عجب‌شیر به روستای هرگلان اعزام شده و پس از معاینه بیمار، با احتمال زایمان بیمار در حین انتقال، اقدامات اولیه پیش بیمارستانی را انجام دادند.
دکتر رجایی افزود: در حین انتقال این بانوی باردار درد زایمان شروع شده و نوزاد پسر سالم به دنیا آمد و مادر و نوزاد، هر دو با علائم حیاتی مناسب به بیمارستان عجب‌شیر انتقال داده شدند.
همکاران اعزامی به این ماموریت آقایان یوسف کاظمی و حسین ولی‌زاده بودند.