توضیحات نادر قاضی‌پور درباره درگیری با یک خبرنگار
توضیحات نادر قاضی‌پور درباره درگیری با یک خبرنگار

یکی از خبرنگاران با سماجت سوال بدی را مطرح کرد که من سعی کردم با شوخی، عکس‌العمل نشان دهم تا با سرعت به ملاقات مردمی برسم که ناخوشایند بود. در واقع مثل تراکتور از هرچه سر راهم بود، رد شدم. عصر تبریز: نماینده مردم ارومیه در مجلس درباره رفتار و برخوردش با یک خبرنگار در […]

یکی از خبرنگاران با سماجت سوال بدی را مطرح کرد که من سعی کردم با شوخی، عکس‌العمل نشان دهم تا با سرعت به ملاقات مردمی برسم که ناخوشایند بود. در واقع مثل تراکتور از هرچه سر راهم بود، رد شدم.

عصر تبریز: نماینده مردم ارومیه در مجلس درباره رفتار و برخوردش با یک خبرنگار در راهروی مجلس توضیحاتی ارائه کرد.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، ۹ شهریورماه) پارلمان در تذکر آئین‌نامه‌ای به برخورد خود با یکی از خبرنگاران در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس اشاره کرد و گفت: بنده به واسطه پیگیری‌های مستمر مسائل و مشکلات مردم، روز یکشنبه بعد از کار روزانه و صحن علنی راهی دفتر خودم برای دیدارهای مردمی بودم که چند خبرنگار محترم در بین راه پرسش‌هایی مطرح کردند و من هم پاسخ آنها را دادم.

وی تصریح کرد: یکی از خبرنگاران با سماجت سوال بدی را مطرح کرد که من سعی کردم با شوخی، عکس‌العمل نشان دهم تا با سرعت به ملاقات مردمی برسم که ناخوشایند بود. در واقع مثل تراکتور از هرچه سر راهم بود، رد شدم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: من همواره مشکلات اصحاب رسانه و خبرنگاران را مانند مسکن، وام و بیمه آنها را پیگیری کرده و می‌کنم زیرا معتقد به گردش آزاد اطلاعات و تلاش خبرنگاران در این عرصه هستم و از دوستان مجلس که در این زمینه به من لطف کردند، کمال تشکر را دارم.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را به‌عهده داشت، در پاسخ به این تذکر گفت: اتفاقی که افتاد ناخوشایند بود، اما باید سعی شود هم شأن نماینده و هم شأن خبرنگاران رعایت شود.