تمدید دوباره دوسالانه ملی عکس ارس تا ۹ شهریور ماه
تمدید دوباره دوسالانه ملی عکس ارس تا ۹ شهریور ماه

دبیر دوسالانه ملی عکس ارس از تمدید دوباره دوسالانه ملی عکس ارس تا امشب ۹ شهریور ماه خبر داد. عصر تبریز: دبیر دوسالانه ملی عکس ارس از تمدید دوباره دوسالانه ملی عکس ارس تا امشب ۹ شهریور ماه خبر داد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مختار […]

دبیر دوسالانه ملی عکس ارس از تمدید دوباره دوسالانه ملی عکس ارس تا امشب ۹ شهریور ماه خبر داد.

عصر تبریز: دبیر دوسالانه ملی عکس ارس از تمدید دوباره دوسالانه ملی عکس ارس تا امشب ۹ شهریور ماه خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مختار خوش پیمان با اعلام این خبر افزود: با توجه به استقبال عکاسان و هنرمندان سراسر کشور و عدم امکان ارسال بموقع آثار به دلیل تقارن زمان ارسال عکس با برنامه های هفته دولت، مهلت ارسال عکس تا امشب نیز تمدید شد.

وی گفت: براساس تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره فرصت اعلام شده برای ارسال عکس به دبیرخانه دوسالانه ارس که پنجم شهریور ماه به پایان می رسید به مدت ۳روز تا پایان ۸شهریور ماه تمدید شده بود که برای دومین بار تمدید شد.

خوش پیمان افزود: در روزهای پایانی فرصت ارسال عکس به دوسالانه عکس ارس، شاهد حضور عکاسانی از سراسر کشور در منطقه بودیم و عکاسان برای ارسال عکس های خود خواهان تمدید فرصت ارسال بودند که این امر محقق شد.

دوسالانه ملی عکس ارس با هدف معرفی زیبایی ها و پتانسیل های ارس در سطح ملی در پنج بخش طبیعت، مستند اجتماعی، معماری و بناهای تاریخی، صنایع و مراکز اقتصادی و تکنیکهای ویژه عکاسی برگزار می شود.

همچنین انتخاب و داوری عکس ها، اطلاع رسانی نتایج و اختتامیه آن به ترتیب در تاریخ های دهم، پانزدهم و بیستم شهریور انجام می گیرد و از تاریخ ۲۰ تا ۳۱ شهریورماه نمایشگاهی از تصاویر منتخب برگزار شده و به نفرات اول تا سوم این جشنواره به ترتیب مبلغ ۳۰، ۲۵ و ۲۰ میلیون ریال به همراه تندیس دوسالانه و دیپلم افتخار اهدا می شود.

همچنین جایزه ویژه در بخش تکنیک های عکاسی و با انتخاب هیات داوران مبلغ ۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی بهمراه تندیس دوسالانه و دیپلم افتخار بعنوان جایزه ویژه به عکس منتخب تعلق می گیرد و به بیشترین تعداد عکس انتخابی از یک عکاس لوح سپاس اعطا می شود.