بررسی وضعیت اقتصادی استان در برنامه «آیدین اقتصاد»
بررسی وضعیت اقتصادی استان در برنامه «آیدین اقتصاد»

“آیدین اقتصاد” روزهای سه شنبه هر هفته بعد از خبر ساعت ۲۳ به مدت ۳۰ دقیقه از شبکه سهند به روی آنتن می رود. عصر تبریز: “آیدین اقتصاد”عنوان برنامه ای است از شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که با موضوع اقتصاد آذربایجان تهیه و پخش می شود. به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای […]

“آیدین اقتصاد” روزهای سه شنبه هر هفته بعد از خبر ساعت ۲۳ به مدت ۳۰ دقیقه از شبکه سهند به روی آنتن می رود.

عصر تبریز: “آیدین اقتصاد”عنوان برنامه ای است از شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی که با موضوع اقتصاد آذربایجان تهیه و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در این برنامه که به تهیه کنندگی و کارگردانی بابک پاشازاده تولید می شود وضعیت اقتصادی استان با استفاده از مهم ترین شاخص های اقتصادی و توسعه به صورت شفاف روایت می شود.

این برنامه با هدف تبیین و تشریح ابعاد اقتصاد مقاومتی، روایتی سرشار از داستان شایستگی و تداوم فعالیت های اقتصادی مردم آذربایجان دارد.

“آیدین اقتصاد “در تلاش است میزان و معیارهای اقتصادی و تولیدی استان آذربایجان شرقی را معرفی و ضمن حمایت از چرخه کار و تولید ، طرح های مختلف اقتصادی در استان را بررسی کند.

با توجه به شعار سال و سیاست اجرایی اقتصاد مقاومتی در جهت تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی برنامه” آیدین اقتصاد” با حضور در شهرستانهای مختلف استان، قابلیت ها، پتانسیل ها، استعدادها، فعالان اقتصادی و صنعتی و فرصت های اقتصادی هر منطقه را به تصویر می کشد.

“آیدین اقتصاد” روزهای سه شنبه هر هفته بعد از خبر ساعت ۲۳ به مدت ۳۰ دقیقه از شبکه سهند به روی آنتن می رود.

در این برنامه نورپرداز و تصویربردار مقصود حق آخری، صدابردار قاسم اندرزگو و محمدرضا رحیمی و گفتارمتن برعهده سجاد دشتی می باشد .