مرگ دختر ۵ ساله و زن‌ باردار در برخورد اتوبوس با پیکان
مرگ دختر ۵ ساله و زن‌ باردار در برخورد اتوبوس با پیکان

با برخورد اتوبوس و پیکان در جاده میانه – قره‌چمن دو نفر فوت و دو نفر دیگر راهی بیمارستان شدند. عصر تبریز: مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: با برخورد اتوبوس و پیکان در جاده میانه – قره‌چمن دو نفر فوت و دو نفر دیگر راهی بیمارستان شدند. حبیب حسینقلی‌زاده […]

با برخورد اتوبوس و پیکان در جاده میانه – قره‌چمن دو نفر فوت و دو نفر دیگر راهی بیمارستان شدند.

عصر تبریز: مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: با برخورد اتوبوس و پیکان در جاده میانه – قره‌چمن دو نفر فوت و دو نفر دیگر راهی بیمارستان شدند.

حبیب حسینقلی‌زاده افزود: ساعت ۶ صبح امروز در کیلومتر ۳۰ جاده میانه – قره‌چمن برخورد اتوبوس و پیکان مرگ دو تن و مصدومیت دو تن دیگر را رقم زد.

وی گفت: با اعلام این حادثه به اپراتوری فوریت‌های پزشکی میانه ۳ پایگاه اورژانس ۱۱۵ کوهسالار میانه و قافلانکوه و همچنین پایگاه امداد و نجات هلال احمر به‌محل حادثه اعزام شدند و تکنسین‌های اعزامی مرگ کودک دختر ۵ ساله و بانوی باردار ۲۵ ساله را تائید و دو مصدوم حادثه را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان میانه انتقال دادند.

حسینقلی‌زاده گفت: کمربند ایمنی عامل اصلی نگهدارنده در حوادث ترافیکی از برخورد و صدمه نقاط حیاتی بدن، یعنی سر و سینه جلوگیری کرده و شدت صدمات را کاهش می‌دهد بستن کمربند ایمنی در اتوبوس‌های مسافربری نیز لازم و ضروری است.