انفجار مهیب در شهرک ارم/ نشت گاز شهری،صدمات جانی و مالی به بار آورد+(عکس)
انفجار مهیب در شهرک ارم/ نشت گاز شهری،صدمات جانی و مالی به بار آورد+(عکس)

روز گذشته با نشت گاز شهری در یکی از خانه های محله شهرک ارم، انفجاری صورت گرفت که باعث سوختگی شدید یک نفر و آسیب سه نفر از عابرین شد. عصر تبریز: روز گذشته با نشت گاز شهری در یکی از خانه های محله شهرک ارم، انفجاری صورت گرفت که باعث سوختگی شدید یک نفر […]

روز گذشته با نشت گاز شهری در یکی از خانه های محله شهرک ارم، انفجاری صورت گرفت که باعث سوختگی شدید یک نفر و آسیب سه نفر از عابرین شد.

عصر تبریز: روز گذشته با نشت گاز شهری در یکی از خانه های محله شهرک ارم، انفجاری صورت گرفت که باعث سوختگی شدید یک نفر و آسیب سه نفر از عابرین شد.

ستاد فرماندهی آتش نشانی تبریز پس از اطلاع از موضوع بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۵ ارم  را به محل حادثه در شهرک ارم اعزام کرد.

کریم پور فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: با اعلام انفجار توسط ستاد فرماندهی، آتش نشانان با حضور در محل حادثه و مشاهد انفجار  منزل مسکونی ، بلافاصله اقدام به بستن شیر اصلی گاز و  ایمن سازی محیط کردند.

وی در ادامه افزود : این انفجار که در اثر نشت گاز رخ داده بود،  تخریب در منزل مسکونی و خسارات تعدادی مغازه های روبرو و خودروهای پارک شده در جلوی ساختمان را به بار آورده بود.

همچنین در اثر انفجار متاسفانه ۱ نفر از افراد منزل دچار سوختگی شدید  و ۳ نفر از عابرین پیاده نیز دچار آسیب دیدگی شده بودند که هر ۴  نفر تحویل عوامل اورژانس شدند.

انفجار مهیب در شهرک ارم ۶۶۳۷ ۶۶۳۹