خودکشی یا قتل/ کشف جسد حلق‌آویز شده جوانی در تبریز
خودکشی یا قتل/ کشف جسد حلق‌آویز شده جوانی در تبریز

فرد حلق آویز شده بین ۲۵ تا ۲۷ سال سن دارد و هیچ گونه مدرک شناسایی از وی پیدا نشده است. عصر تبریز:  معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با اشاره به حادثه حلق آویز شدن جوانی در تبریز گفت: تاکنون هویت این فرد مشخص نشده و تحقیقات استانی برای تشخیص هویت وی ادامه دارد. […]

فرد حلق آویز شده بین ۲۵ تا ۲۷ سال سن دارد و هیچ گونه مدرک شناسایی از وی پیدا نشده است.

عصر تبریز:  معاون اجتماعی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با اشاره به حادثه حلق آویز شدن جوانی در تبریز گفت: تاکنون هویت این فرد مشخص نشده و تحقیقات استانی برای تشخیص هویت وی ادامه دارد.

سرهنگ علی اسمعیل پور با اشاره به اینکه حادثه مزبور روز گذشته در محدوده کلانتری ۱۳تبریز و مقابل پارکینگ شهرداری روی داده است، اظهار کرد: فرد حلق آویز شده بین ۲۵ تا ۲۷ سال سن دارد و هیچ گونه مدرک شناسایی از وی پیدا نشده است.

وی ادامه داد: جسد این فرد در حال حاضر به پزشکی قانونی استان منتقل شده تا با طی مراحل اداری و ویژه نسبت به شناسایی فرد و دلیل فوت اقدام شود.

اسمعیل پور ادامه داد: هیچ گونه آثاری از خون مردگی و ضرب و شتم در جسد یاد شده وجود ندارد.

وی گفت: هم اکنون نیروهای انتظامی آذربایجان شرقی بر روی مفقودین استان جهت شناسایی جسد کار می کنند و اگر این بررسی نتیجه ای در پی نداشته باشد، به صورت کشوری بررسی ها در سایر استان ها ادامه می یابد./ایرنا