ازدواج داعشی ها با دختران نابالغ به خاطر دریافت پاداش ! (تصاویر)
ازدواج داعشی ها با دختران نابالغ به خاطر دریافت پاداش ! (تصاویر)

عصر تبریز: نیروهای مسلح عراق در اراضی آزاد شده استان انبار اسنادی درباره ازدواج شبه نظامیان عضو گروه تروریستی داعش با دختران نابالغ پیدا کردند. در این عقد نامه ها که در شهرستان خلدیه یافته شده و در سال ۲۰۱۵ تنظیم شده اند، اطلاعاتی درباره همسران داعشی ها و کودکانی وجود دارد که آنها به […]

عصر تبریز: نیروهای مسلح عراق در اراضی آزاد شده استان انبار اسنادی درباره ازدواج شبه نظامیان عضو گروه تروریستی داعش با دختران نابالغ پیدا کردند. در این عقد نامه ها که در شهرستان خلدیه یافته شده و در سال ۲۰۱۵ تنظیم شده اند، اطلاعاتی درباره همسران داعشی ها و کودکانی وجود دارد که آنها به دنیا آورده اند.

به گزارش اسپوتنیک، با توجه به این اسناد معلوم می شود که داعشی ها نه فقط به خاطر باورهای مذهبی غیراخلاقی خود بلکه به خاطر پول با دختران نابالغ ازدواج کرده و از آنها بچه دار می شوند.

هر داعشی به خاطر ازدواج با دختران نابالغ ۴۵ هزار دینار عراقی (۳۷ دلار) و به خاطر به دنیا آمدن هر بچه ۱۵ هزار دینار عراقی (۱۲ دلار) پاداش از سرکردگان خود دریافت می کند.

یک منبع در ارتش عراق گفت: عقدنامه ها پس از عملیات آزاد سازی در شهرستان خلدیه در روی کارت های حافظه پیدا شده است. قبلا داعشی ها برای ازدواج با دختران نابالغ بیشتر و در نتیجه گرفتن پول زیادتر حتی با یکدیگر مسابقه می دادند اما سپس در رابطه با بحران اقتصادی و شکست های نظامی داعش پرداخت چنین پاداش هایی به آنها قطع شد.

یکی از ساکنان شهر موصل عراق نیز گفت: زنان در داعش بیش از شش ماه است که هیچکدام از وجوه وعده داده شده را دریافت نمی کنند و همچنین پرداخت پاداش به شبه نظامیان داعشی قطع شده است.

ازدواج شبه نظامیان عضو گروه تروریستی داعش با دختران نابالغ ۴۳۲۲۱_۸۹۷ ۴۳۲۲۲_۷۶۳ ۴۳۲۲۳_۶۳۵ ۴۳۲۲۴_۸۸۳