اروپا اوتن هفته
اروپا اوتن هفته

” اروپا اوتن هفته ( اروپا در هفته ای که گذشت ) ” عنوان برنامه ای است از گروه سیاسی رادیو برون مرزی مرکز آذربایجان شرقی که به تهیه کنندگی نرگس قماش حاجی روزهای سه شنبه هر هفته به مدت ۱۰ دقیقه پخش می شود. عصر تبریز: ” اروپا اوتن هفته ( اروپا در هفته […]

” اروپا اوتن هفته ( اروپا در هفته ای که گذشت ) ” عنوان برنامه ای است از گروه سیاسی رادیو برون مرزی مرکز آذربایجان شرقی که به تهیه کنندگی نرگس قماش حاجی روزهای سه شنبه هر هفته به مدت ۱۰ دقیقه پخش می شود.

عصر تبریز: ” اروپا اوتن هفته ( اروپا در هفته ای که گذشت ) ” عنوان برنامه ای است از گروه سیاسی رادیو برون مرزی مرکز آذربایجان شرقی که به تهیه کنندگی نرگس قماش حاجی روزهای سه شنبه هر هفته به مدت ۱۰ دقیقه پخش می شود.

این برنامه اخبار مربوط به اروپا و رخدادهای واقع در آن را به اطلاع شنونده های کشورهای همسایه می رساند. برنامه اروپا اوتن هفته شامل آیتم های آرم برنامه، صحبت های مجری، موسیقی باکلام و بی کلام بوده و سه شنبه ها از ساعت ۹ صبح تا ۹:۱۰ تهیه و روی آنتن می رود.

کبری حسینی گوینده و نویسنده و حسن صادقی صدابردار برنامه ” اروپا اوتن هفته ” می باشند.

گفتنی است رادیو برون مرزی آذری مرکز آذربایجان شرقی به عنوان یکی از پر مخاطب ترین شبکه های برون مرزی، از مخاطبان خاصی در داخل و خارج از کشور از جمله جمهوری آذربایجان برخوردار است.

این رادیو در بخش اول هر روز از ساعت ۴ بامداد پخش برنامه های خود را به زبان ترکی قفقازی آغاز و در ساعت ۱۰ صبح به پایان می برد. در بخش دوم هم تولید و پخش برنامه ها برای داخل کشور و خارج از مرزها از ساعت ۲۰ تا ۲۱:۳۰ ادامه پیدا می کند.