مرگ کودک ۵ ساله بنابی در آبگرم «گاومیش گلی»سرعین
مرگ کودک ۵ ساله بنابی در آبگرم «گاومیش گلی»سرعین

عصر تبریز: فرماندار سرعین از مرگ پسربچه پنج‌ساله در استخر آبگرم گاومیش گلی این شهر خبر داد. عاطف ناصری تصریح کرد: این کودک که از شهروندان شهر بناب است زمان تخلیه آب در استخر کودکان شنا می‌کرد. وی با ابراز تأسف از مرگ این کودک افزود: در هنگام تخلیه حفاظ دریچه ورودی آب باز می‌شود […]

عصر تبریز: فرماندار سرعین از مرگ پسربچه پنج‌ساله در استخر آبگرم گاومیش گلی این شهر خبر داد.

عاطف ناصری تصریح کرد: این کودک که از شهروندان شهر بناب است زمان تخلیه آب در استخر کودکان شنا می‌کرد.

وی با ابراز تأسف از مرگ این کودک افزود: در هنگام تخلیه حفاظ دریچه ورودی آب باز می‌شود و به دلیل سرعت خروج آب، کودک را به درون کانال می‌کشد.

به گفته فرماندار سرعین در نهایت کودک در داخل دریچه گیر کرده و کسی قادر به خارج کردن آن نبوده است تا جایی که جسد وی با طی مسافت یک کیلومتر از ورودی پیدا می‌شود.

ناصری با بیان اینکه متأسفانه دریچه حفاظ امنیتی نداشته است، اضافه کرد: مدیریت آب‌درمانی می‌بایست در این خصوص پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه پرونده مرگ این کودک در دست بررسی توسط مراجع قضایی است، متذکر شد: لازم است در قراردادهای مدیریت آب‌های گرم به نکات ایمنی این چنینی دقت شود.

فرماندار سرعین تأکید کرد: به محض مشخص شدن وضعیت پرونده و شناسایی مقصران این اتفاق تلخ مراتب به عموم شهروندان اطلاع‌رسانی می‌شود.

به گفته ناصری آبگرم گاومیش گلی یکی از استخرهای سنتی شهر سرعین است که سالانه بیشترین میزان گردشگر را در فصول مختلف سال دارد./مهر