عکسی که در لنزدوربینت افتاد
عکسی که در لنزدوربینت افتاد

در نهایت باید گفت برخلاف چهره ای که دوستان مرکز نشین نشان دادند نه تنها در تبریز اتفاق خاصی نیفتاد بلکه عشق در ورزشگاه تراکتورسازی ترسیم شد. عصر تبریز: دیروز روز بزرگی برای تبریز بود هوادارانی که از ساعت ها پیش آمده بودند تا یکبار دیگر فریاد یاشاسین را سر بدهند و به همه اعلام […]

در نهایت باید گفت برخلاف چهره ای که دوستان مرکز نشین نشان دادند نه تنها در تبریز اتفاق خاصی نیفتاد بلکه عشق در ورزشگاه تراکتورسازی ترسیم شد.

عصر تبریز: دیروز روز بزرگی برای تبریز بود هوادارانی که از ساعت ها پیش آمده بودند تا یکبار دیگر فریاد یاشاسین را سر بدهند و به همه اعلام کنند این تیم همیشه و در همه حال پشتوانه ای دارد به نام هوادار تراکتورسازی.

دیروز روز بزرگی برای تبریز بود هوادارانی که از ساعت ها پیش آمده بودند تا یکبار دیگر فریاد یاشاسین را سر بدهند و به همه اعلام کنند این تیم همیشه و در همه حال پشتوانه ای دارد به نام هوادار

هوادارانی که نود دقیقه تمام روی سکوها ایستاده بازی را تماشا کردند و به تشویق تراکتور پرداختند اما بی خبر از آنکه عده ای قصد دارند این عشق را به نفرت تبدیل کنند.

چند روز قبل از این بازی پرسپولیسیها با کمک رسانه های مرکز ایجاد جو بسیار سنگینی بر علیه هواداران و ورزشگاه اختصاصی تراکتور کردند اما حتی فرماندار تبریز به این جو واکنش نشان داد و گفت که هیچ مشکلی در تبریز پیش نخواهد آمد.

پرسپولیسیها به فرودگاه تبریز رسیدندو هواداران با گل به استقبال آنها رفتند اما برنامه ریزی ها بیشتر از اینها بود اینبار برخی قصد داشتند جو ورزشگاه را خطرناک نشان دهند و کلید این کار با بیهوش کردن دروازه بان ذخیره پرسپولیس کلید خورد و در ادامه برخی سایت های مرکز شروع به تولید اخبار دروغین کردند مطالبی مانند باران سنگ و آب معدنی حمله به بازیکنان پرسپولیس و مطالبی مانند این در حالی که در ورزشگاه بازی  با آرامش کامل در حال برگزاری بود برخی سایت های مرکز داشتند کاملا جو را برعکس نشان می دادند و قصد داشتند تراکتورسازی و هوادارانش را به حاشیه بکشند در ادامه کار درگیری خبرنگاران تهرانی در ورزشگاه بود که زمینه سازی این درگیری دا ایجاد کردند و با گرفتن عکسهای یادگاری از سرها و دستهای بانداژ شده با بازیکنان پرسپولیس خاطره ساز شدند .

یاد اسم جالبی افتادم فیلمی دیده بودم به نام دستهای آلوده واقعا که به این فیلم پرسپولیسی هم باید نام دستهای آلوده را نهاد.دستهایی که در ورزشی که باید راستی و مردانگی را به همگان القا کند ور صدد تیشه زدن به هوادارانی است که بی شک آرزوی داشتن آنها حسرت قیامتی تمامی تیمهای فوتبال است.

در نهایت باید گفت برخلاف چهره ای که دوستان مرکز نشین نشان دادند نه تنها در تبریز اتفاق خاصی نیفتاد بلکه عشق در ورزشگاه تراکتورسازی ترسیم شد.

نگارنده: فرزاد ملازاده