واژگونی مرگبار مینی بوس میهمانان عروسی در روستای قرمزی‌گل آذرشهر
واژگونی مرگبار مینی بوس میهمانان عروسی در روستای قرمزی‌گل آذرشهر

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی از واژگونی مینی‌بوس با دو کشته و ۱۶ مصدوم در روستای قرمزی گل شهرستان آذرشهر خبر داد. عصر تبریز: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی از واژگونی مینی‌بوس با دو کشته و ۱۶ مصدوم در روستای قرمزی گل شهرستان آذرشهر خبر داد. روزبه رجایی اظهار […]

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی از واژگونی مینی‌بوس با دو کشته و ۱۶ مصدوم در روستای قرمزی گل شهرستان آذرشهر خبر داد.

عصر تبریز: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی از واژگونی مینی‌بوس با دو کشته و ۱۶ مصدوم در روستای قرمزی گل شهرستان آذرشهر خبر داد.

روزبه رجایی اظهار داشت: پیش از ظهر امروز مینی‌بوس روستای هفت چشمه و قرمزی‌گل در شهرستان آذرشهر واژگون شده که موجب فوت دو نفر و مصدومیت ۱۶ نفر از سرنشینان آن شد.

وی افزود: تکنسین‌های اعزامی دو نفر را تائید و چهار مصدوم حادثه را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی با بالگرد اورژانس هوایی به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال دادند.

وی افزود: ۱۲ مصدوم دیگر این حادثه نیز توسط آمبولانس‌های اورژانس به بیمارستان شهرستان آذرشهر انتقال یافته است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: در حوادثی که تعداد مصدوم زیاد باشد و مصدومین نیاز به خدمات درمانی تخصصی داشته باشند، بالگرد اورژانس هوایی به محل حادثه اعزام می‌شود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: بالگرد اورژانس هوایی با توجه به وضیعت سلامتی بیمار و امکان پرواز در وضعیت آب و هوایی مناسب، می‌تواند خدمات ارائه بدهد، تا بتواند بیمار و مصدوم را سریع‌تر به بالاترین مرکز ارائه خدمات درمانی انتقال دهد.