ادامه اختلال سامانه سوابق بیمه تامین اجتماعی
ادامه اختلال سامانه سوابق بیمه تامین اجتماعی

عصر تبریز: مدتی است سامانه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی از دسترس خارج شده است و این مسئله با اعتراض مردم روبرو شده است. اختلال این سایت بیمه‌شدگان را برای مشاهده وضعیت سوابق بیمه‌ای خود به دردسر انداخته است. بسیاری از بیمه‌شدگانی که این روزها برای اطلاع از آخرین وضعیت جمع‌آوری سوابق بیمه‌ای خود به […]

عصر تبریز: مدتی است سامانه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی از دسترس خارج شده است و این مسئله با اعتراض مردم روبرو شده است. اختلال این سایت بیمه‌شدگان را برای مشاهده وضعیت سوابق بیمه‌ای خود به دردسر انداخته است.
بسیاری از بیمه‌شدگانی که این روزها برای اطلاع از آخرین وضعیت جمع‌آوری سوابق بیمه‌ای خود به سایت سازمان تامین اجتماعی مراجعه می‌کنند به در بسته می‌خورند چون این سایت در حال بروز رسانی است.

screenshot_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6-%db%b0%db%b9-%db%b1%db%b6-%db%b0%db%b1-%db%b2%db%b5-%db%b4%db%b3-1
خبرنگار خبرنامه دانشجویان در تماس با سازمان بیمه تامین اجتماعی کسب خبر کرده است که این سامانه تا انتهای هفته به روال قبلی خود بازمی گردد.
شاید اگر مسئولان بخش فناوری اطلاعات سازمان تامین اجتماعی به‌عنوان پشتیبانی‌‌کننده این سایت به صورت دوره‌ای عملکرد سایت را بررسی و کنترل می‌کردند، از بروز این چنین مشکلاتی جلوگیری می‌شد.
به نظر می‌رسد سازمان تامین اجتماعی با توجه به فراوانی تعداد بیمه‌شدگان این سازمان و حجم بالایی که مراجعه‌کنندگان این سایت دارد، ضروری است هرچه سریع‌تر نسبت به رفع مشکل پیش آمده اقدام کند تا دسترسی بیمه‌شدگان به سوابق بیمه‌ای‌شان مانند گذشته امکان‌پذیر شود.