اجازه نمی‌دهیم بحث‌های انتخاباتی، وارد کارزار خدمتگزاری شود/ استعفای مدیران کاندیدا تا پایان شهریور
اجازه نمی‌دهیم بحث‌های انتخاباتی، وارد کارزار خدمتگزاری شود/ استعفای مدیران کاندیدا تا پایان شهریور

فضای ارزشمند خدمتگزاری، به هیچ عنوان نباید تحت الشعاع مباحث انتخاباتی، سیاسی و جناحی قرار گیرد. عصر تبریز: شهردار تبریز با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، تاکید کرد: فضای ارزشمند خدمتگزاری، به هیچ عنوان نباید تحت الشعاع مباحث انتخاباتی، سیاسی و جناحی قرار گیرد. به گزارش […]

فضای ارزشمند خدمتگزاری، به هیچ عنوان نباید تحت الشعاع مباحث انتخاباتی، سیاسی و جناحی قرار گیرد.

عصر تبریز: شهردار تبریز با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، تاکید کرد: فضای ارزشمند خدمتگزاری، به هیچ عنوان نباید تحت الشعاع مباحث انتخاباتی، سیاسی و جناحی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی در جمع مدیران شهرداری تبریز اظهار داشت: هم اکنون، برنامه‌های خدمت‌رسانی شهر به یکی از تاثیرگذارترین و حساس‌ترین دوره‌های خود رسیده است؛ در چنین فضای ارزشمندی، اجازه نمی‌دهیم بحث‌های سیاسی و حزبی، وارد کارزار خدمتگزاری شود.

وی با تاکید بر این که تمرکز مدیران اجرایی نباید مخدوش شود، متذکر شد: مدیرانی که تمایلی برای حضور در عرصه انتخابات و فعالیت حزبی دارد، تا پایان شهریور استعفای خود را ارایه دهند و به علایق انتخاباتی خود بپردازند؛ در غیر این صورت، اجازه نمی‌دهیم برنامه‌های اجرایی شهر و امکانات و اموال شهرداری، مورد بهره‌برداری‌های انتخاباتی قرار گیرد.

شهردار تبریز یادآور شد: شهرداری تبریز، مانند انتخابات مجلس دهم، تمام ظرفیت‌های خود را معطوف مشارکت با نشاط شهروندان و استفاده منضبط از فضای تبلیغاتی شهر خواهد کرد؛ با این حال، بحث‌های حزبی و گروهی، نیازمند یک فضای دیگر است.