دانشگاه علوم پزشکی تبریز دومین دانشگاه در زمینه درمانی کشور
دانشگاه علوم پزشکی تبریز دومین دانشگاه در زمینه درمانی کشور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشگاه علوم پزشکی دومین دانشگاه در زمینه درمانی کشور است. عصر تبریز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشگاه علوم پزشکی دومین دانشگاه در زمینه درمانی کشور است. محمدحسین صومی ظهر امروز در نخستین همایش ملی فناوری اطلاعات سلامت و پنجمین همایش سالانه ارتقاء مدیریت اطلاعات سلامت با اشاره […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشگاه علوم پزشکی دومین دانشگاه در زمینه درمانی کشور است.

عصر تبریز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشگاه علوم پزشکی دومین دانشگاه در زمینه درمانی کشور است.

محمدحسین صومی ظهر امروز در نخستین همایش ملی فناوری اطلاعات سلامت و پنجمین همایش سالانه ارتقاء مدیریت اطلاعات سلامت با اشاره به فعالیت‌های دولت تدبیر و امید در تمام حوزه‌ها و همچنین حوزه درمانی، گفت: بخش عمده این فعالیت‌ها در راستای تأمین و اجرای خدمات برای افراد دردمند و قشر کم‌درآمد بوده است.

وی با اشاره به تشکیل هفتادمین سال تشکیل دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: استان آذربایجان‌شرقی پیشرو در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، علمی بوده است و دانشگاه علوم پزشکی نیز دومین دانشگاه در زمینه درمانی کشور است.

صومی در خصوص اینکه در برخی نقاط شکاف‌ها و ایرادات وجود دارد، تصریح کرد: با افکارسنجی و استفاده از ظرفیت چنین همایش‌هایی می‌توان افکارسنجی و آسیب‌شناسی خوبی انجام داد.

وی بیان داشت: حضور مسئولان، کارکنان از اقصی نقاط کشور در این همایش موجب پیشرفت و توسعه خدمات و اطلاع‌رسانی خواهد بود و امید است در شهر اولین‌ها که بیش از ۷۰۰ سال قدمت در زمینه علم پزشکی دارد بهره ببرید.

گفتنی است، این همایش دو روزه از امروز ۳۱ شهریور ماه اغاز به کار کرده و مراسم اختتامیه آن فردا برگزار می شود.