۱۵۷ مقاله پذیرفته شده در نخستین همایش ملی فناوری اطلاعات و سلامت
۱۵۷ مقاله پذیرفته شده در نخستین همایش ملی فناوری اطلاعات و سلامت

رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پذیرفته شدن ۱۵۷ مقاله در اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و سلامت خبر داد. عصر تبریز: رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پذیرفته شدن ۱۵۷ مقاله در اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و سلامت خبر داد. زکیه پیری ظهر امروز در […]

رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پذیرفته شدن ۱۵۷ مقاله در اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و سلامت خبر داد.

عصر تبریز: رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پذیرفته شدن ۱۵۷ مقاله در اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و سلامت خبر داد.

زکیه پیری ظهر امروز در اولین همایش ملی فناوری اطلاعات سلامت و پنجمین همایش سالانه ارتقاء مدیریت اطلاعات سلامت به تشریح این خبر پرداخت و اظهار داشت: در مرحله ابتدایی ۳۷۵ مقاله به دبیرخانه ارسال شد که با توجه به تکراری بودن و برخی ایرادات دیگر از این مجموعه ۲۲۹ مقاله به ۲۱ داور در سراسر دانشگاه‌های سطح کشور ارسال شد که در نهایت ۱۵۷ مقاله پذیرش نهایی شدند.

وی ادامه داد: در این همایش ۲۱ مقاله طی دو روز به صورت سخنرانی بوده و ۱۴ مقاله به صورت سخنرانی کوتاه و ۱۲۲ مقاله به صورت پوستر ارائه خواهد شد.

پیری با اشاره به مشارکت شهرهای مختلف کشور در این همایش با ارائه مقالات، خاطرنشان کرد: حضور گرم شهرهای مختلف در این همایش نشان‌دهنده اهمیت این موضوع بوده است و باید این امر در طول سال تکرار شود.

وی افزود: از گذشته تا به امروز و آینده، اطلاعات سلامت در رشته‌های مختلف از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و حرف‌های زیادی در این شاخه وجود دارد و جای امیدواری است در طی این دو روز بهره کافی از این بیانات داشته باشیم.