تصادف پرشیا با کامیون در محور تبریز ـ اهر/مرگ راننده پرشیا
تصادف پرشیا با کامیون در محور تبریز ـ اهر/مرگ راننده پرشیا

تصادف پرشیا با کامیون در محور تبریز ـ اهر باعث آتش گرفتن هر دو خودرو و فوت یک نفر و مصدومیت یک تن دیگر شد. عصر تبریز: مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی گفت: تصادف پرشیا با کامیون در محور تبریز ـ اهر باعث آتش گرفتن هر دو خودرو و […]

تصادف پرشیا با کامیون در محور تبریز ـ اهر باعث آتش گرفتن هر دو خودرو و فوت یک نفر و مصدومیت یک تن دیگر شد.

عصر تبریز: مسؤول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی گفت: تصادف پرشیا با کامیون در محور تبریز ـ اهر باعث آتش گرفتن هر دو خودرو و فوت یک نفر و مصدومیت یک تن دیگر شد.

۱۳۹۵۰۷۰۳۰۰۰۹۱۲_photol

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی، وحید شادی‌نیا اظهار داشت: این حادثه ساعت ۹:۲۰ امروز به مرکز دیسپچ اورژانس هریس اطلاع داده شد و بلافاصله آمبولانس‌های پایگاه‌های خواجه و هریس وینگجه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: راننده پرشیا متاسفانه قبل از رسیدن آمبولانس فوت کرده بود و راننده کامیون پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط اورژانس به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز انتقال یافت.

شادی‌نیا گفت: تمام نیروهای امدادی اعم از اورژانس و آتش‌نشانی و پلیس و هلال احمر به‌صورت یکپارچه و فعال صحنه را مدیریت کردند.