دستگیری اعضای باند سه نفره سارقان کیف قاپ در تبریز
دستگیری اعضای باند سه نفره سارقان کیف قاپ در تبریز

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از کشف ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق و دستگیری ۱۰ نفر از مزاحمان خیابانی در این شهر خبر داد. عصر تبریز: فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از کشف ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق و دستگیری ۱۰ نفر از مزاحمان خیابانی در این شهر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهنگ […]

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از کشف ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق و دستگیری ۱۰ نفر از مزاحمان خیابانی در این شهر خبر داد.

عصر تبریز: فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از کشف ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق و دستگیری ۱۰ نفر از مزاحمان خیابانی در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهنگ نوروزی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق به وسیله یک دستگاه خودروی سواری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس تبریز قرار گرفت.

وی اظهارکرد: ماموران کلانتری ۱۹ شهرک اندیشه با انجام تحقیقات لازم، خودروی مورد نظر را شناسایی و توقیف کردند.

سرهنگ نوروزی اظهارکرد: در بازرسی از خودروی توقیف شده، تعداد ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش تقریبی ۶۰ میلیون ریال در انواع مختلف که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

سرهنگ نوروزی گفت: متهم دستگیر شده در این رابطه پس از تشکیل پرونده به همراه کالای قاچاق کشف شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی همچنین از قاطعیت پلیس در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری ۱۰ نفر از مزاحمان خیابانی توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در پارک ها و تفرجگاه های تبریز، طرح ویژه برخورد و جمع آوری شبانه مزاحمان خیابانی اجرا شد و تعدادی از هنجارشکنان و اخلال گران نظم عمومی دستگیر شدند.