آخرین وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) از زبان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی
آخرین وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) از زبان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، آخرین وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) را تشریح کرد. عصر تبریز: جمشید نظمی در خصوص آخرین وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) اظهار کرد: چمنی که در حال پهن کردن در ورزشگاه هستیم، همانی است که قولش را داده بودیم و بهترین بذر خارجی است و تنها تفاوتی […]

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، آخرین وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) را تشریح کرد.

عصر تبریز: جمشید نظمی در خصوص آخرین وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) اظهار کرد: چمنی که در حال پهن کردن در ورزشگاه هستیم، همانی است که قولش را داده بودیم و بهترین بذر خارجی است و تنها تفاوتی که با نمونه خارجی دارد، این است که ۷۰ درصد خاک این چمن رس است، در حالی که در نمونه خارجی، ۳۰ درصد خاک آن رس است.
به گزارش اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، وی افزود: این چمن را به جای این‌که از خارج بیاوریم، خودمان با همان کیفیت و آنالیز، در خزانه می‌کاریم و در زمین چمن شماره دو ورزشگاه یادگار امام (ره) پهن می‌کنیم تا پس از پایان رقابت‌های این فصل، آن را با چمن کنونی زمین اصلی ورزشگاه عوض کنیم.
نظمی ادامه داد: البته چمنی که در حال پهن کردن در زمین ورزشگاه یادگار امام (ره) هستیم، کیفیت بدی ندارد و تنها تفاوتش، همان درصد خاک رس آن است و این‌که می‌گویند چمن زرد شده و کیفیت خوبی ندارد، حرف بی‌اساسی است؛ چرا که این چمن با کانتینر به تبریز آمده و زرد شدن آن طبیعی است و برای ترمیم آن، نیاز به زمان داریم.
وی تأکید کرد: قول می‌دهم تا ۲۳ مهر چمن ورزشگاه حاضر باشد و استادیوم یادگار امام (ره) آماده میزبانی از مسابقات شود.