تجمع مقابل فرمانداری تبریز
تجمع مقابل فرمانداری تبریز

جمعی از مالکان زمین های پروژه ولیعصر به دلیل فروش املاک شان به غیر بدون اجازه کتبی آنها، مقابل فرمانداری تبریز تجمع کردند. عصر تبریز: جمعی از مالکان زمین های پروژه ولیعصر به دلیل فروش املاک شان به غیر بدون اجازه کتبی آنها، مقابل فرمانداری تبریز تجمع کردند. این افراد امروز با تجمع مقابل فرمانداری […]

جمعی از مالکان زمین های پروژه ولیعصر به دلیل فروش املاک شان به غیر بدون اجازه کتبی آنها، مقابل فرمانداری تبریز تجمع کردند.

عصر تبریز: جمعی از مالکان زمین های پروژه ولیعصر به دلیل فروش املاک شان به غیر بدون اجازه کتبی آنها، مقابل فرمانداری تبریز تجمع کردند.

این افراد امروز با تجمع مقابل فرمانداری تبریز مدعی شدند که قسمتی از زمین های آنها در قطعه موسوم به فاز۱ بدون رضایت مالباختگان (۲۲۰خانوار) و بدون مزایده رسمی و قانونی به حداقل قیمت فروخته شده است.

یکی از مالباختگان در این باره گفت: چندین سال است که پیگیر این موضوع هستیم ولی متاسفانه نتوانسته ایم به نتیجه ای برسیم.

یکی دیگر از مالباختگان نیز اظهار کرد: خانه خود را فروختم تا در این مکان خانه ای بزرگتر بخرم، اما متاسفانه چندین سال است که بی خانمان شده ام.

فرماندار شهرستان تبریز در این خصوص گفت: حدود ۱۵۰ نفر از اعضای تعاونی مسکن کارکنان دادگستری آذربایجان شرقی با مراجعه به فرمانداری به واگذاری قطعات زمین شان اعتراض داشتند.

رحیم شهرتی فر افزود: این افراد چند نفر را به عنوان نماینده تعیین کردند و آنها نیز با معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تبریز گفت و گو کردند و به آنها گفته شد که مطالبات خود را از مراجع ذیربط همچون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری و به مراجع قضایی شکایت کنند.

وی اضافه کرد: نمایندگان تجمع کنندگان نیز اظهار کردند که به دلیل رسیدگی نکردن به شکایت شان به فرمانداری آمده اند.

وی تشریح کرد: در نهایت نمایندگان معترضان، خواسته های خود را به شکل مکتوب به فرمانداری ارایه کردند و مقرر شد درخواست شان را به مراجع ذیربط منعکس کنیم تا انشاالله گشایشی در کارشان حاصل شود./ایرنا