فرماندار تبریز: والاترین نقش اجتماعی انسان دوستی و کمک به همنوعان است
فرماندار تبریز: والاترین نقش اجتماعی انسان دوستی و کمک به همنوعان است

فرماندار تبریز در آیین جشن عاطفه ها در مدرسه قدسیه ناحیه ۴ تبریز، گفت: والاترین نقش اجتماعی انسان دوستی و کمک به همنوعان است. عصر تبریز: فرماندار تبریز در آیین جشن عاطفه ها در مدرسه قدسیه ناحیه ۴ تبریز، گفت: والاترین نقش اجتماعی انسان دوستی و کمک به همنوعان است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری […]

فرماندار تبریز در آیین جشن عاطفه ها در مدرسه قدسیه ناحیه ۴ تبریز، گفت: والاترین نقش اجتماعی انسان دوستی و کمک به همنوعان است.

عصر تبریز: فرماندار تبریز در آیین جشن عاطفه ها در مدرسه قدسیه ناحیه ۴ تبریز، گفت: والاترین نقش اجتماعی انسان دوستی و کمک به همنوعان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تبریز، دکتر رحیم شهرتی فر در مراسم جشن عاطفه ها در مدرسه قدسیه تبریز گفت: جای بسی خوشحالی دارد که معتقد به دینی هستیم که  همواره به  نیکوکاری سفارش کرده و احسان و نیکویی کردن جزو باور ها و فرهنگ آن جامعه است.

فرماندارتبریز با اشاره به اینکه خداوند خود در قرآن می فرمایند پاداش نیکی جز نیکی نیست و البته پاداش خداوند بسیار والا خواهد بود، گفت: جشن عاطفه ها و نیکوکاری این فرصت را می دهد که فرهنگ احسان را در جامعه اشاعه دهیم و با شرکت پرشور به یاری نیازمندان بشتابیم.

وی تصریح کرد: ادب کسانی که دچار فقر مالی هستند صبرو ادب افراد ثرتمند نیز احسان وانفاق از دارایی خود می باشد.

دکترشهرتی فر با تاکید بر ترویج فرهنگ احسان وانفاق در جامعه گفت: مراسماتی این چنینی فرصت بسیار خوبی برای تقویت روحیه احسان در بین دانش آموزان  است تا  بدانند که فردا در هر مقام و مسئولیتی که باشند والاترین نقش آنها درک نیاز دردمندان و کمک به آنان است.

فرماندار تبریز با اشاره به اهداف تاسیس کمیته امداد اظهار داشت: خدمات کمیته امداد بر کسی پوشیده نیست و همه می دانند که کمک های مردمی و حمایت های ملی دولت را بین نیازمندان جامعه توزیع می کند و شبانه روز برای رفع فقر در جامعه تلاش می کند.

دکتر شهرتی فر گفت: همکاری کمیته امداد و آموزش و پرورش در جهت برگزاری جشن عاطفه ها و نیکوکاری و همچنین در طول سال اقدام موثری برای شناسایی دانش آموزان نیازمند و رفع مشکلات تحصیلی آنهاست.

مراسم نمادین جشن عاطفه ها با حضور فرماندار  تبریز، مدیر کل آموزش و پرورش استان، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره)  استان، مدیر سازمان دانش آموزی استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ تبریز و دیگر مسئولین استانی در مدرسه قدسیه تبریز همزمان با سراسر کشور برگزار شد.