محمد امین خوش نیت، سردبیر آذرقلم، مقام دوم جشنواره خادمین شهر را کسب کرد. عصر تبریز: در اختتامیه نخستین جشنواره خادمین شهر که با حضور شهردار، جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز در تالار الغدیر برگزار شد از برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف تجلیل شد. در این جشنواره که به […]

محمد امین خوش نیت، سردبیر آذرقلم، مقام دوم جشنواره خادمین شهر را کسب کرد.

عصر تبریز: در اختتامیه نخستین جشنواره خادمین شهر که با حضور شهردار، جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تبریز در تالار الغدیر برگزار شد از برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف تجلیل شد.

img_20161002_232829
در این جشنواره که به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شهرداری تبریز برگزار شد، هیئت داوران، ضمن بررسی آثار ارسالی و نیز سوابق وجود، همکاران برتر فعال در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و گردشگری را انتخاب و از سوی شهردار کلانشهر تبریز مورد تجلیل قرار گرفتند.
بر اساس این گزارش، در بخش خبر و اطلاع رسانی، محمدامین خوش نیت و مهرداد خوشکار مقدم به طور مشترک عنوان دوم این بخش را کسب کرده و تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی مربوطه را دریافت کردند.
محمد امین خوش نیت، فعال رسانه ای استان، مدرس دانشگاه، مدیر مسئول پایگاه خبری آذرقلم و هفته نامه گلشن راز، نایب رئیس خانه مطبوعات آذربایجان شرقی و نیز مدیر برنامه ریزی شهرداری منطقه دو است.
وی پیش از این موفق به کسب ۱۷ مقام برتر کشوری و منطقه ای از جشنواره های مطبوعاتی مختلف شده است.