مرگ ۳۹۰ نفر در حوادث رانندگی استان در نیمه نخست امسال
مرگ ۳۹۰ نفر در حوادث رانندگی استان در نیمه نخست امسال

در نیمه اول امسال فوت‌های ناشی از حوادث رانندگی ارجاعی به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی ۳۹۰ نفر بود که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد ۴۰۴ نفر بوده، کاهش حدود ۳ درصدی را نشان می‌دهد. عصر تبریز: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی از مرگ ۳۹۰ نفر در حوادث […]

در نیمه اول امسال فوت‌های ناشی از حوادث رانندگی ارجاعی به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی ۳۹۰ نفر بود که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد ۴۰۴ نفر بوده، کاهش حدود ۳ درصدی را نشان می‌دهد.

عصر تبریز: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی از مرگ ۳۹۰ نفر در حوادث رانندگی استان در نیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی، بهرام صمدی‌راد اظهار داشت: در نیمه اول امسال فوت‌های ناشی از حوادث رانندگی ارجاعی به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی ۳۹۰ نفر بود که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد ۴۰۴ نفر بوده، کاهش حدود ۳ درصدی را نشان می‌دهد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان گفت: از مجموع تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت در استان ۳۲۱ نفر مرد و ۶۹ نفر زن بودند.

وی افزود: بیشترین تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت به ترتیب با ۲۳۹ نفر در جاده‌های برون‌شهری، ۹۷ نفر در مسیرهای درون‌شهری و ۳۱ نفر در جاده‌های روستایی و ۲۳ نفر در جاده‌های خارج از استان یا نامعلوم گزارش شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان افزود: بیشترین تصادفات منجر به فوت به ترتیب در حوزه شهرهای تبریز ۱۹ نفر، میانه ۶ نفر، شبستر و صوفیان ۶ نفر، اسکو ۶ نفر،خواجه ۶ نفر آذرشهر ۵ نفر و اهر ۵ نفر رخ داده است.

وی گفت: در شهریور سال‌ جاری تعداد ۶۹ نفر بر اثر تصادفات رانندگی در استان جان خود را از دست دادند که این آمار در مقایسه با سال گذشته در همین مدت ۳ نفر کاهش یافته است.