دستگیری سارق حرفه‌ای با ۶۰ فقره سرقت در تبریز
دستگیری سارق حرفه‌ای با ۶۰ فقره سرقت در تبریز

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای با ۶۰ فقره سرقت خبر داد. عصر تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای با ۶۰ فقره سرقت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، صابر عباس‌زاده اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت به روش کش رو زنی از نقاط مختلف […]

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای با ۶۰ فقره سرقت خبر داد.

عصر تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی از دستگیری سارق حرفه‌ای با ۶۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، صابر عباس‌زاده اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت به روش کش رو زنی از نقاط مختلف کلانشهر تبریز، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی گفت: مأموران در تحقیقات اولیه و با به دست آوردن سر نخ‌هایی، یک سارق حرفه‌ای را شناسایی و در عملیاتی او را دستگیر کردند.

عباس‌زاده افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد این سارق از داخل مغازه‌ها و نیز از خودروهایی که به عنوان مسافر سوار می‌شده سرقت کرده است.

وی با بیان اینکه متهم تاکنون به ۶۰ فقره سرقت اعتراف کرده است افزود: ارزش ریالی سرقت‌های کشف شده ۴۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.

عباس‌زاده با اعلام اینکه در این زمینه یک مالخر نیز دستگیر شده است، گفت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.