هوای آذربایجان شرقی تا ۱۰ درجه سردتر می شود
هوای آذربایجان شرقی تا ۱۰ درجه سردتر می شود

با ورود سامانه جدید بارشی از روز سه شنبه(۲۷ مهر) دمای هوای استان بین چهار تا ۱۰ درجه سانتی گراد سردتر می شود و احتمال بارش برف در نواحی سردسیر و ارتفاعات وجود دارد. عصر تبریز: معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با ورود سامانه جدید بارشی از روز سه […]

با ورود سامانه جدید بارشی از روز سه شنبه(۲۷ مهر) دمای هوای استان بین چهار تا ۱۰ درجه سانتی گراد سردتر می شود و احتمال بارش برف در نواحی سردسیر و ارتفاعات وجود دارد.

عصر تبریز: معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با ورود سامانه جدید بارشی از روز سه شنبه(۲۷ مهر) دمای هوای استان بین چهار تا ۱۰ درجه سانتی گراد سردتر می شود و احتمال بارش برف در نواحی سردسیر و ارتفاعات وجود دارد.

محمد اشجعی روز یکشنبه گفت: این سامانه بارشی در روزهی سه شنبه و چهارشنبه بیشتر شرق و شمال شرق استان را تحت تاثیر قرارخواهد داد.

وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته کمینه دما از شهرستان چاراویماق با ۲ درجه سانتی گراد بالای صفر گزارش شده است، افزود: در این مدت شهرستان های میانه، ملکان و عجب شیر با ۲۵ درجه سانتی گراد بالای صفر بیشترین دما را داشتند.

اشجعی با اعلام اینکه دمای هوای تبریز در ۲۴ ساعت گذشته بین ۶ و ۲۱ درجه سانتی گراد بالای صفر بوده است، گفت: در زمان حاضر دمای هوای این شهر ۱۳ درجه سانتی گراد بالای صفر است که نسبت به مدت مشابه روز گذشته ۳ درجه سردتر شده است.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی آذربایجان شرقی با اشاره به بارش باران در بیشتر نقاط استان در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: بیشترین بارش از ایستگاه کلیبر به میزان ۱۴٫۷ میلی متر گزارش شده است.