وزیر بهداشت وارد تبریز شد
وزیر بهداشت وارد تبریز شد

سیدحسن قاضی زاده هاشمی امروز به منظور بررسی دستاورد های حوزه سلامت دولت تدبیر و امید در آذربایجان شرقی و افتتاح چند طرح بهداشتی و درمانی وارد تبریز شد. عصر تبریز: سیدحسن قاضی زاده هاشمی امروز به منظور بررسی دستاورد های حوزه سلامت دولت تدبیر و امید در آذربایجان شرقی و افتتاح چند طرح بهداشتی […]

سیدحسن قاضی زاده هاشمی امروز به منظور بررسی دستاورد های حوزه سلامت دولت تدبیر و امید در آذربایجان شرقی و افتتاح چند طرح بهداشتی و درمانی وارد تبریز شد.

عصر تبریز: سیدحسن قاضی زاده هاشمی امروز به منظور بررسی دستاورد های حوزه سلامت دولت تدبیر و امید در آذربایجان شرقی و افتتاح چند طرح بهداشتی و درمانی وارد تبریز شد.
وزیر بهداشت در بدو ورود خود به تبریز از بیمارستان طالقانی تبریز به عنوان بیمارستان منتخب کشوری در هتلینگ بیمارستانی بازدید و بخش ال دی آر این بیمارستان را افتتاح کرد.
بخش ال دی آر شامل ۸ اتاق مجزا هم برای زایمان طبیعی است که امکان حضور اعضای خانواده نیز در آنجا فراهم است. افتتاح مرکز اوتیسم بیمارستان اسد آبادی، بازدید از محل احداث کلینیک تخصصی این مرکز، افتتاح مرکز بهداشتی و درمانی گوگان، کلنگ زنی مرکز بهداشتی درمانی ایلخچی، افتتاح مرکز سلامت زندان زنان، کلنگ زنی مرکزنوآوری و نمازخانه دانشگاه از دیگر برنامه های سفر وزیر بهداشت به تبریز است.
همچنین دوره آموزشی دانش ترافیک برای نخستین بار در کشور با حضور وزیر در تبریز افتتاح می شود. افتتاح بخش همودیالیز بیمارستان امام رضا تبریز و مرکز دیالیز این بیمارستان با ۱۲۲ تخت از دیگر برنامه های وزیر بهداشت است./پاد