دستگیری۱۱ کودک و ۵ زن در باند گدایان مراغه/ کشف ۳۵ میلیون ریال از جیب یکی از بچه ها
دستگیری۱۱ کودک و ۵ زن در باند گدایان مراغه/ کشف ۳۵ میلیون ریال از جیب یکی از بچه ها

 دادستان عمومی و انقلاب مراغه از انهدام باند تکدیگری و کشف ۳۵ میلیون ریالی از جیب کودک متکدی خبر داد وگفت: طی این دستگیری به ۱۸ کودک بی سرپرست وب دسرپست برخورد کردیم. عصر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب مراغه از انهدام باند تکدیگری و کشف ۳۵ میلیون ریالی از جیب کودک متکدی خبر داد […]

 دادستان عمومی و انقلاب مراغه از انهدام باند تکدیگری و کشف ۳۵ میلیون ریالی از جیب کودک متکدی خبر داد وگفت: طی این دستگیری به ۱۸ کودک بی سرپرست وب دسرپست برخورد کردیم.

عصر تبریز: دادستان عمومی و انقلاب مراغه از انهدام باند تکدیگری و کشف ۳۵ میلیون ریالی از جیب کودک متکدی خبر داد وگفت: طی این دستگیری به ۱۸ کودک بی سرپرست وب دسرپست برخورد کردیم.
علی دلداری امروز پس از دستگیری اعضا این شبکه تکدیگری به کشف ۳۵ میلیون ریال وجه نقد از جیب یکی از کودکان اشاره و بیان کرد: اعضای غیربومی این شبکه در منزلی استیجاری واقع در حاشیه شهر مراغه سکونت داشتند.
دادستان عمومی و انقلاب خاطرنشان کرد: این چهار زن بلافاصله روانه زندان و ۹ نفر از کودکان بدسرپرست و بی سرپرست این شبکه تکدیگری نیز به بهزیستی تحویل شدند. ۹ کودک دیگر نیز ظرف ۲۴ ساعت آینده تعیین تکلیف می شوند.
وی در پایان تصریح کرد: برخی از این کودکان با کچ گرفتن پای خود نسبت به فریب مردم و جلب ترحم آنان اقدام می کردند.